Sloučení cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ellemonto

Komentátor
Současný stav: Při sloučení dvou (či více) cechů je potřeba připojující se cechy rozpustit a pak se jednotliví hráči musí do nového cechu pozvat/přihlásit. A hlavně tím připojující se cechy ztratí všechny zásoby v pokladnici. Sloučení cechů v pravém slova smyslu tedy ve hře není.

Nápad: Navrhuji, aby v možnostech cechu přibyla možnost "sloučení cechů", kterou by mohl uskutečnit pouze zakladatel cechu. Samozřejmě by se mohli sloučit pouze takové cechy, jejichž počet by po sločení nepřesáhl stanovené maximum.
Při sloučení by došlo jak k samotnému přeřazení hráčů pod zvolený cech, tak ke sloučení obsahu pokladnic a dobytých území v CvC.
Prioritní cech (který po sloučení zůstane) by byl vždy ten, s vyšší prestiží. Úroveň cechu by se nezměnila.
Tato možnost by mohla být spoplatněna ve formě surovin (jako odemykání úrovní CE).

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO, nic podobného jsem tu nenašel.
 

Svatej

Legenda
PRO
(Jasně, někdo by mohl podotknout že by se to dalo zneužít v CvC - třeba Já. :D na druhou stranu, od vývojářů a dev týmu už mnoho měsíců chytáme náznačné signály, že CvC se bude odsouvat a odsouvá, na ocas prioritních funkcí. Respektive, kdy do CvC naposledy šáhly? Proč asi ukončili vydávání nových CvC map? Proč zazdili CvC spoustou špatných funkcí? Proč nechaly "zásobovače" cechů zaniknout, nebo je donutili stagnovat ve vývoji? :D ale to patří do jiného vlákna.;))
 

Ellemonto

Komentátor
Sloučení pokladnic - ano
Sloučení CvC - ne, a to ze zcela jasných důvodů (aneb jak snadno a rychle získat území pomocí dceřinného cechu s nízkými náklady na obleh)

Máš naprostou pravdu, na možné zneužití v CvC jsem nepomyslel. Území se dají před sloučením opustit, takže tuto část návrhu bych klidně vypustil.
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Maximální kapacita cechu je 80 lidí, tím je současně i limitován určitým způsobem příjem zboží do pokladny. Jakékoliv sloučení cechů by pak vedlo k cílenému přesunu surovin z končících cechů a k zakládání cechů čistě za účelem jejich slučování. Nehledě na to, že sloučit lze tedy jenom takové cechy, kde celkový počet hráčů po sloučení bude 80 a další podmínky.

Příklad: Aktivně hraji na Eastu, domluvím se s lidmi na Brisgardu, že jim založím cech, který za určitou dobu sloučíme, do cechu naberu lidi nalejeme suroviny přes Arcy, Atomia, Observatoře atd., s tím nám rádi pomohou. Nabraní hráči o tom ani nemusí vědět, budou mít za to, že někdo ve vysoké době chce slušně rozjet cech. Za odměnu udělají stejnou akci na Eastu oni. Následně si stejnou aktivitu domluvím s jiným cechem. Teoreticky je to postihnutelné, ale víme, jak to je v praxi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru