Sloučení nabídek na trhu

HonzaHonzaHonza

Komentátor
Současný stav: Když udělám na trhu třeba 10 stejných nabídek, např: 10x 25 soli za 50 zlata, ve zprávách je to sloučené, ale v přehledu mých nabídek na trhu to je po jednom.

Nápad: Navrhuji sloučit nabídky i v přehledu mých nabídek na trhu. Ušetřilo by to spoustu místa a měl bych tam tím pádem míň stránek a kdybych potřeboval nějakou nabídku zrušit, tak i lépe najdu. A když chci zrušit všech 10 nabídek tak musím každou zrušit zvlášť a když jich tam budu mít třeba 50 tak už to nějaký čas zabere než všechny zruším.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Udělal jsem pár obrázků:
Stav teď.png
to je současný stav

Můj nápad.jpg
takhle jsem to myslel

A když ruším nabídky:
zrušení původní.jpg
tak je to teď

zrušení nový.jpg
tady by jsem si zvolil kolik chci zrušit nabídek a pak by mohl být ještě jeden dotaz jako je to teď

A to samé by mohlo jít u přijímání cizích nabídek. Vyberu si kolik chci přijmout nabídek a pak by bylo okno kolik dám zboží a bodů a co dostanu.
 

DeletedUser

Host
Pro, stejně tak by bylo fajn i najednou vytvořit vícekrát stejnou nabídku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
Proti-jako nakupujícímu mimo cech to zobrazení počtu vůbec nepomůže.v cechu to klidně poklikám zadara a nebo se podělíme:buď rozumnější a dávej vyšší počty 75/150 a ušetříš místa v obchodu habaděj!
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
já jsem pro... já sice takový blbý nabídky nedělám ale celkem mě otravuje když se chci kouknout na trh kdo co nabízí/požaduje a mám tam 10 stránek nabídek typu 10 železa za 20 alabastru a dalších 5 stránek nabídek stejného typu.
 
Nahoru