Slouceni cechu

rizekk15

Nováček
Ahoj, mel jsem takovy napad a doufam, ze by vice hracu tohle ocenilo..

Kdyby se udelal nejaky system a na slouceni cechu..
Ted je to bud tak, ze se vsichni seberou a odejdou a cech jako takovy uplne zanikne.. surky, atd...
Bylo by fajn udelat neco, ze by se to dalo sloucit, aby suroviny z pokladny presly do druheho cechu , aby se dalo sloucit i treba cast prestize cechu a podobne...

Na Foe je hrozne moc malych cechu a lidem se nechce moc prechazet do jinyho hlavne kvuli surovinam, ktere v pokladne jsou a nebo kvuli tomu, ze cech budovali nekolik let..
kdyby slo slouceni dvou cechu, kde by se spojili hraci, pokladna i prestiz, tak myslim, ze by to bylo super pro hru , tak i pro hrace :)
 

Daniel V.

Psavec
1. Není podle pravidel po tvorbu nápadů
2. Podobný nápad jsem již navrhoval (možná ho navrhoval ještě někdo jiný)
3. Mohli by se sloučit jenom do 40 členů a do 30 levelu?

Jinak pro
 

rizekk15

Nováček
pocet clenu bych neomzeoval... klasicky max tech 80 ..
pokladna by se mohla prevest ze 75-80% ..
prestiz cechu by zustala podle vyssiho cisla
 

DeletedUser

Host
Proti

Na Foe je hrozne moc malych cechu a lidem se nechce moc prechazet do jinyho hlavne kvuli surovinam, ktere v pokladne jsou a nebo kvuli tomu, ze cech budovali nekolik let..
Tak nelez do malého cechu, u kterého nevidíš potenciál, a jdi rovnou do cechu, u kterého víš, že z něj dlouho neodejdeš.

Na světě E je aktuálně 5683 cechů, z toho jen asi 2992 má tři a více členů (mám pocit, že přístup do mistrovství expedice je od 3 hráčů nahoru). Myslím, že kdyby spoustu hráčů zbytečně nezakládala cech a raději využila možnosti vstupu do již aktivního cechu, tito hráči by prospěli sobě i plynulosti chodu hry samotné.
 

Roginel

Komentátor
Opatrné pro,

Co když se budou chtít sloučit cechy které by měli více než 80 členů (např 45 a 60)? Jak by to probíhalo?

Jak se spojí 2 cechy, které přesáhnou limit? .. nespojí .. při pokusu výběr vyskočí okno .. je možné se spojit jen s cechem, který s tvým má dohromady 80 hráčů. tzn. než budou mít možnost se ty 2 cechy sloučit, budou muset vyhodit celkově 25 hráčů .. a pak až budou mít možnost. ..

A většina vyjednávání u malých cechů skončí u toho, kdo přejde, než řešení surek v pokladně a umístění ..prostě který cech bude zachován) .. obě vedení jsou moc pyšné na to kam se dostali, aby byli pohlceni!


Proti


Tak nelez do malého cechu, u kterého nevidíš potenciál, a jdi rovnou do cechu, u kterého víš, že z něj dlouho neodejdeš.

Na světě E je aktuálně 5683 cechů, z toho jen asi 2992 má tři a více členů (mám pocit, že přístup do mistrovství expedice je od 3 hráčů nahoru). Myslím, že kdyby spoustu hráčů zbytečně nezakládala cech a raději využila možnosti vstupu do již aktivního cechu, tito hráči by prospěli sobě i plynulosti chodu hry samotné.

nějak ty malé cechy začínat musí a cechy do 3 hráčů si zakládají hráči, hlavně kvuli tomu, aby jim nikdo nepsal pozvánky do cechu, a sem tam se někdo k nim kvuli svůdnému názvu přidá jako " hibernuji"


Hlavně dle mne u inno neprůchozí a vysoce nepravděpodobné ! (kvůli složitosti a ošetření spousty vyjímek).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
nějak ty malé cechy začínat musí
Jasně, takhle malé cechy začínají...

Ted je to bud tak, ze se vsichni seberou a odejdou a cech jako takovy uplne zanikne.. surky, atd...
...takhle nějak potom v mnoha případech končí :D

Ještě jsem neviděl, aby někomu pozvánka do cechu překážela. Možná je nějaký limit, o kterém nevím, s tím jsem se ale ještě nesetkal (asi mě nikde nechcou :D)
 

dudasek

Znalec
blbost-sloučit se můžete a porovnejte si level cechu a množství zboží...a pak se dejte k tomu,co je výhodnější(většinou pokrok cechu)...když máte observatoře a arcy nedáváte zboží ze svého,takže zboží je irelevantní...
 

Svatej

Legenda
Možná by to trochu usnadnilo fungování dceřinných jednočlenných cechů, které se zakládají jen dočasně pro účely CvC. I když dnes už tolik ne, dřív to bylo horší. V současném stavu cech přichází o produkci korunek i zboží hráčů kteří odejdou bojovat. S touto úpravou by cech dostal část nebo vše zpět sloučením v okamžiku, kdy už jednočlenný cech není třeba.

Musely by se nastavit poměrně složité ochranné mechanismy - omezení na minimální počet členů slučovaných cechů nebo dobu jejich existence atd.

Velmi opatrné pro, pokud by to vývojáři nějak rozumně ošetřily. Ač jako funkce se to zdá malou blbostí která nebude využívána tak často, vyžaduje to komplexní řešení hodně věcí okolo.
 
No Teda myslím, že pokud se slucuji 2 cechy, vždy je jeden silnější a jeden slabší tak přejdu a slabším nechám ten slabší cech. vždy se do něj můžeš i vrátit, To samé i když počet převyšuje. případně naberes slabého hráče a necháš ho tam.
My tak přešli do jiného cechu, víte jak to někdy chodí, a museli jsme pak začínat od nova.
 
Nahoru