Směnárna

Současný stav: žádný
Nápad: Nová budova (případně funkce) směnárny.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
Ano

Bylo by fajn mít možnost směny mincí za zásoby a naopak, např. formou nové budovy ,,směnárna" (případně nějakou novou funkcí)
 

Chimichurri

Psavec
mincí i zásob je hromada....teda kromě začátku, tam to honíš jak můžeš, ale postupem doby se to zlepšuje a máš toho dostatek. A vzhledem k tomu, že ranné doby projdeš vcelku rychle, tak mi přijde ta budova zbytečná....čili PROTI
 

Pikolo

Komentátor
Souhlasím s ChilliconCarlos. A navíc: jaký smysl by pak mělo, že jsou tyto dvě hlavní suroviny rozdělené? Nápady tu nejsou od toho, aby měnily pravidla hry (která jsou nutná) nebo je dokonce úplně rušily. Jak snadný by to ještě mělo být?
Bohužel, proti
 

d arvit

Odborník
No hromada... Teď nedávno jsem zjistil že nemám zásoby.. A to jsem v kolonizaci pasu planetek a mám jen pár milionů, na tu éru to je nic... Nevím jak se to stalo ale budu muset postavit dílny aby mě to dovyrobyli a přitom peněz mám několik Gcek...

Takze klidně pro

opakovací úkoly?? nenapadá mě nic jiného, co by žralo zásoby natolik aby to pocítil pokročilý hráč
 

OffTheWall

Psavec
opakovací úkoly?? nenapadá mě nic jiného, co by žralo zásoby natolik aby to pocítil pokročilý hráč
V planetkách není opakující se úkol Nenarozeninový večírek, takže tím to nebude, naopak by opakujícími se úkoly měl dost zásob získat ( podle mě více než produkcí v dílnách, pokud má slušný lvl Frontu).
 

d arvit

Odborník
aha, už pár dob jsem příliš líný točit opakovací úkoly, tak jsem tuto věc netušil.. v tom případě mě taky nenapadá co by mu mohlo sežrat tolik kladívek..
 

Dan 77

Veterán
V planetkách není opakující se úkol Nenarozeninový večírek, takže tím to nebude, naopak by opakujícími se úkoly měl dost zásob získat ( podle mě více než produkcí v dílnách, pokud má slušný lvl Frontu).
Celkově máš pravdu, jen bych doplnil, že možnost utrácet v opakovacích úkolch zásoby je i v Planetkách a Venuši... Je to ten úkol, kde první požadavek je nakoupit za mince 20 bodů.
opakovací úkoly?? nenapadá mě nic jiného, co by žralo zásoby natolik aby to pocítil pokročilý hráč
Taky nechápu, ledaže rychle postupoval ve výzkumu. Jenom eventovky mi dávají denně pár miliónu zásob, další Himedži, Fronte, Semenná banka....
 

Svatej

Legenda
I vzhledem k tomu, že zmiňované komodity (mince a kladiva) mají v pozdějších dobách téměř nulovou hodnotu, tak jsem PRO.
 

d arvit

Odborník
jediný co mě ještě napadá tak jsou syntetizátory na speciální zboží, pokud jich má víc dokáže to sežrat miliony denně, ale i tak v mých očích nejsou kladívka nic co by šlo nějak snadno spotřebovat protože příjem je prostě obrovský (miliony nebo dokonce desítky milionů denně)
 
Nahoru