Směna nevyužívaných dílků velkolepých budov

Bylo by fajn, kdyby byla možnost směnit nevyužité dílky VB. Mám ve skladu moře dílku např na koloseum nikdy ho neplánuju stavět ... ale stále mi padá v eventech.
Kdyby například ve starožitnictví vznikla další funkce směnit tyhle dílky náhodný dílek jiné budovy bylo by to super i při poměru 1:4 nemotali by se mi tam dílky co nechci a třeba bych konečně získala něco co se mi hodí a myslím, že bych nebyla jediná
 

OffTheWall

Psavec
PROTI
Plánky mi teda nijak nepřekáží, neřeknu, kdyby byli v invu rozepsané po jednom na několika stranách, ale takhle o nich ani nevím .. Při tebou popisované směně plánků třeba zmíněného Kolosea je navíc možnost získat plánek např. na Notre Dame nebo jinou nepreferovanou VB a dostaneš se tak do nekonečné smyčky výměn a nekonečného klikání. Většina hráčů si, myslím, dokáže nákresy obstarat přispíváním/náhozy, a pokud ne, je tu možnost si konkrétní nákres koupit za dia
 
Arc na 80lvl, aktivní nahazování a behem měsíce nebo tak se v pláncích na potřebnou VB můžeš koupat.
O tom žádná, že tohle tvzení platí. A za jak dlouho ten arc 80lvl dá řekněme "zkušených hráč," co hrál na jiných světech, 2 - 3 roky ??? Co to zatraktivnit pro začínající hráče aby u hry zůstali a neodpadávali ???
 
PROTI
Plánky mi teda nijak nepřekáží, neřeknu, kdyby byli v invu rozepsané po jednom na několika stranách, ale takhle o nich ani nevím .. Při tebou popisované směně plánků třeba zmíněného Kolosea je navíc možnost získat plánek např. na Notre Dame nebo jinou nepreferovanou VB a dostaneš se tak do nekonečné smyčky výměn a nekonečného klikání. Většina hráčů si, myslím, dokáže nákresy obstarat přispíváním/náhozy, a pokud ne, je tu možnost si konkrétní nákres koupit za dia
Nikde jsem nepsala, že mi překáží nebo že nejdou sehnat ... Jen tvrdím, že mít to jako další možnost, by bylo super a pro začínající i hráče i dostupná cesta ... Do nekonečné smyčky se nikdy nedostaneš, při poměru 1:4 dochází k redukci plánků tzn. dřív nebo později ti dojdou. A ano je to o náhodě, ale to už jsem nechala na product ownerum a vývojářů téhle hry jak si poradí s rozložení šancí získat žádanější plánky ... Proto se mi zdá starožitnictví jako dobrý model kde už je ted využívano časového modelu k získávaní více mincí a nerostů. Kdyby šlo získat žádanější plánky pouze při dlouhém procesu ... stejně tak by se mohla měnit nabídka s šancemi jako v denním questu vybírám co se mi víc hodí ... těch možností jak tuhle myšlenku zpracovat a uchopit je relativně hodně
 
PROTI!
Arc level 80 řeší vše
maximálně bych byl pro směnit 10 ks kolosea za 1 na maják (tak aby to bylo za budovu stejné éry a aby to nebylo výhodné) to by tě to odnaučilo dělat
 

dudasek

Znalec
proti-a nápad zněl "náhodná výměna"...ne že si za 4 kolosea koupíš 1 maják..svého času jsem redukoval koloseum a notre dame,ale už zase můžu stavět a zvedat -teoreeticky by šlo postavit+naklikat max levl a smazat-ale kde vzít místo a po čase ti to stejně napadá...
byl tu i nápad zakázat padání plánků na zvolenou vb-navrhoval jsem i možnost platby diamanty-ale nějak to vyšumnělo...
 
OK pochopila jsem návrh progresivní návrh pro zpříjemnění hry pro úplné nováčky, je neprůchozí... Pokud váš argument je Arc 80 všechno řeší, dovolte abych vás upozornila na to že člověk, který hru začal hrát a nemá zkušenosti a "kamarády"... je to pro něj nedosažitelná chiméra...

Pro ty co se ohání kolosem ... to byl příklad a je to tam napsáno...
směna za vyšší vám přijde divná a zboží směnujete jak??? jen ve své éře... ta směna se dá udělat mno způsoby třeba že na za třeba za Xkousku bronznu ( dostaneš náhodně kousek jiné brozové i v kombinaci s tím, že ti to může ukázat napříkad 3 a víš že jedna z nich to bud ) nebo za víc o dobu pozdější ... zase možností je několik ...

Nevěděla jsem že tady je to samý senior developer her, který ví co je dobré a vlastně ho názor člověka co tu hru hraje poprvé nezajímá. a mých 10 let customer using analyze je proti tomu nic ... pak už se nedivím, že každý měsíc mazu min 2 lidi co tu hru vzdají
 

Henzis

Znalec
Pro, ale prodat ve starožitnictví. Např. celou sadu za x bodů :)
A ano, někteří nahoře jsou dost kritičtí a nedokážou se už vžít do nováčka.
 

d arvit

Odborník
rozhodně proti
to už by bylo obrovské zjednodušení a plánky obecně by tak rovnou ztratily smysl... z nějakého důvodu se ti ta Vb nezpřístupní hned ale musíš si dát práci a sehnat si ty plánky - tím si ji zasloužit..
navíc jak už tu padlo, už ve hře existují 2 alternativy (1, výměna 2:1 v rámci jedné Vb a arc, jedno na jakém lvlu)




O tom žádná, že tohle tvzení platí. A za jak dlouho ten arc 80lvl dá řekněme "zkušených hráč," co hrál na jiných světech, 2 - 3 roky ??? Co to zatraktivnit pro začínající hráče aby u hry zůstali a neodpadávali ???
no zkušený hráč to dá z 0 na 80 za 2-3 měsíce max - samotné zkušenosti nejsou všechno, záleží na dalších 2 věcech - samotné aktivitě hráče a kvalitě cechu, respektive pomoci v něm (nahazování, obchod, aktivita)

Nevěděla jsem že tady je to samý senior developer her, který ví co je dobré a vlastně ho názor člověka co tu hru hraje poprvé nezajímá. a mých 10 let customer using analyze je proti tomu nic ... pak už se nedivím, že každý měsíc mazu min 2 lidi co tu hru vzdají

záleží v jakém okruhu lidí se pohybuješ, v mém končí tak 2 lidi do roka..
uvědom si další věc, tohle je sice hra, má to ,,hezkou? barevnou" grafiku ale je to běh na dlouhou dobu, neni to nic pro lidi a děti co za 14 dní chtěj mít vše a vyrovnat se hráčům hrajícím pomalu dekádu, navíc už ted to nováčkové maji ulehčené a zrychlené oproti veteránům

navíc kdo chce začínat s nějakou pro něj novou hrou tak by si měl zajít na forum, něco si přečíst, zeptat se atd. když to neudělá, jeho boj..
je to jako v životě, když se chci vrtat (naučit, dělat, udělat) do něčeho čemu nerozumim tak si o tom něco předtim zjistim nebo se na to vrhnu naslepo a půjdu pomalou cestou pokus omyl..

P.s. a zamyšlení na závěr nad situací obecně
všechno tohle ulehčování vede akorát k tomu že hráče nic nenaučí a v okamžiku kdy se ukáže nějaká složitější věc tak jsou v koncích a volaji po zlehčení.
např. 4tý pokus vyjednávání v bitevkách nebo třetí boj v egyptě..
 

OffTheWall

Psavec
Nevěděla jsem že tady je to samý senior developer her, který ví co je dobré a vlastně ho názor člověka co tu hru hraje poprvé nezajímá. a mých 10 let customer using analyze je proti tomu nic ... pak už se nedivím, že každý měsíc mazu min 2 lidi co tu hru vzdají

Tak to se pleteš, sama jsem nováček, který nikdy žádnou podobnou hru nehrál, hraju 5 měsíců a učím se ve hře nový věci každým dnem, můj Arc má do lvl 80 ještě sakra daleko, ale způsob získávání plánků, který navrhuješ podle mě postrádá smysl .. Kolik takových nepotřebných plánků vlastníš, abys je mohla náhodně měnit v poměru 4:1 s nadějí, že se dočkáš nějakého potřebného možná na 30. pokus a nebo taky vůbec? Není prostě jednodušší získat plánky tím, že se s někým domluvíš na výměně bodů nebo na náhozu 1.9 do jeho budovy i s tím, že přijdeš o nějaké investované FP, pokud nemáš Arc, ale získáš tím medaile a potřebné plánky na konkrétní VB?

OK pochopila jsem návrh progresivní návrh pro zpříjemnění hry pro úplné nováčky, je neprůchozí... Pokud váš argument je Arc 80 všechno řeší, dovolte abych vás upozornila na to že člověk, který hru začal hrát a nemá zkušenosti a "kamarády"... je to pro něj nedosažitelná chiméra...
Pokud nemáš zkušenosti, tak je získej, pročti si fóra, shlédni pár videí, ptej se zkušených hráčů, atd. Nikdo nezačal hrát s návodem v ruce a tahle hra je prostě otázkou času a nic není hned :) Argument, že tu nemáš kamarády, je úplně mimo, ve hře mi už pomohla spousta zkušených hráčů, co hrají FoE roky a jsou ochotní dát začátečníkům rady nebo pomoci s plánkama a surkama, ale musíš je o tu radu či pomoc požádat, za ručičku tě nikdo nepovede ..
 

DeletedUser16624

Host
Ja jsem PRO.
Arc 80 rozhodne nic neresi, mam ho uz minimalne rok a presto spoustu budov prakticky nikdo nestavi. Muzeum Atlantidy, obranne VB a dalsi..

Take by bylo fajn mit moznost smenit nevyuzite casti budov. Napr. 3 casti fontany mladi za 1 cast svatyne...
 

Svatej

Legenda
O tom žádná, že tohle tvzení platí. A za jak dlouho ten arc 80lvl dá řekněme "zkušených hráč," co hrál na jiných světech, 2 - 3 roky ??? Co to zatraktivnit pro začínající hráče aby u hry zůstali a neodpadávali ???
Když tomu budeš věnovat alespoň pár minut denně a budeš v dobrém cechu, tak rok. Když tomu budeš věnovat víc času, tak půl roku.
Oba termíny jsou dle mě mnohem kratší než by měli být.
 
OK pochopila jsem návrh progresivní návrh pro zpříjemnění hry pro úplné nováčky, je neprůchozí... Pokud váš argument je Arc 80 všechno řeší, dovolte abych vás upozornila na to že člověk, který hru začal hrát a nemá zkušenosti a "kamarády"... je to pro něj nedosažitelná chiméra...

Pro ty co se ohání kolosem ... to byl příklad a je to tam napsáno...
směna za vyšší vám přijde divná a zboží směnujete jak??? jen ve své éře... ta směna se dá udělat mno způsoby třeba že na za třeba za Xkousku bronznu ( dostaneš náhodně kousek jiné brozové i v kombinaci s tím, že ti to může ukázat napříkad 3 a víš že jedna z nich to bud ) nebo za víc o dobu pozdější ... zase možností je několik ...

Nevěděla jsem že tady je to samý senior developer her, který ví co je dobré a vlastně ho názor člověka co tu hru hraje poprvé nezajímá. a mých 10 let customer using analyze je proti tomu nic ... pak už se nedivím, že každý měsíc mazu min 2 lidi co tu hru vzdají


Tvůj návrh je ale již od počátku špatně rozpracovaný...
Nebudu tu přepracovávat návrh kterej by měl potenciál jinejch lidí...
Neříkám, že tohle ho má nebo ne, jen když vidím návrhy co maj naději, ale jsou špatně vzaty už od začátku.

A je to KOLOSEEM ne KOLOSEM jak jsi napsala v druhém odstavci. (grammarnazi) a dost částí má dle mne vynecháná písmena a blbě se to čte...
 

traktorista

Odborník
Proti - nejde jen o úplné nováčky, ale když se otevře úplně nová doba tak by měl každý pokročilý hráč hned plánky na nejnovější VB naprosto bez práce a to určitě INNO nechce (minimálně kvůli útratě DIA)
 

DeletedUser14444

Host
proti
nevidim duvod, proc by to mel mit novacek ulehcene. kazdy si tim musel projit stejne.
 

sir mcbacon

Komentátor
no zkušený hráč to dá z 0 na 80 za 2-3 měsíce max - samotné zkušenosti nejsou všechno, záleží na dalších 2 věcech - samotné aktivitě hráče a kvalitě cechu
Jsem v jednom z nejlepších cechů na serveru, mám první místo nahazováno na 1.93, zbytek na 1.9, a stejně mi s denní spotřebou cca 200 fp, které všechny házím do arcu, trvalo dostat arc z lvl 30 na lvl 70 asi měsíc. Ještě mi alespoň 2 nebo 3 týdny potrvá dojet ho na 80, na tu 30 mi to trvalo asi další 2 měsíce. Nováčci, kteří postaví arc, nemají denní obrat vyšší než 50, spíše méně, navíc musí dát stovky až tisíce fp, aby získali dalších 70 sad nákresů. Takže za 2 - 3 měsíce to dá jenom člověk, který už hru hraje déle a nebo do toho investuje spoustu peněz.

Jinak k návrhu: pro, ale třeba 10:1, aby to nebylo tak ulehčené, a jenom ze stejné nebo předchozí éry
 

d arvit

Odborník
tak samozřejmě to nemyslim 2-3 měsíce hned od startu (nebudu ho stavět v době kamenný) ale od začátku stavby
jinak v dnešní době existuje víc možností jak si zvýšit denní příjem Fb ..
 
Nahoru