Směna odměn z inventáře + funkce dárek v inventáři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno

DeletedUser7629

Host
Dlouhodobě chybí možnost směnit odměny z inventáře - každému se hodí něco jiného. Proti zneužití buď omezit typově, nebo cokoli v rámci cechu , případně jen i mezi přáteli.V inventáři je od začátku i kolonka darovat, ta nebyla zprovozněna. Např. směna renovačky za 2 útoky +5% atp. cenu by si dohodli obchodující hráči mezi sebou.
 

dudasek

Znalec
ten nápad by se skoro všem líbil,ale už tu byl několikrát a byl i zamítnut...prodal bych pár terasovek a svatyněk...
 

DeletedUser7629

Host
Ok, dobře. Ja pamatuju ze funkce darek mela byt zavedena cca pred 5 lety tak uz by to pomalu mohlo byt :D
 

peepee77

Veterán
Tohle je už 100x řešené vlákno a nikdy se k ničemu nedošlo. V inventáři má každý spoustu odpadu který prostě nevyužije. Někdo ho maže, někdo si ho nechává kdyby náhodou...naštěstí inventář není omezený takže ten odpad vlastně nikomu neškodí. Já třeba nemažu brány a tváře z expedice protože by to bylo moc klikání. Kdyby šly smazat všechny najednou tak fajn, ale po jedné se mi nechce.
 

fmash-

Znalec
Já třeba nemažu brány a tváře z expedice protože by to bylo moc klikání.
Už to tu sice (i ode mě) zaznělo několikrát, ale třeba brány a tváře se hodí, když je v eventu úkol "získej X spokojenosti". Je snadné smazat jednoho kováře a nasypat tam a smazat postupně pár tváří nebo bran. Takže třeba mně jich moc nezbývá.
 

DeletedUser12887

Host
Dobrá funkce je celkem z toho ostrova pokladů.
Davat přebytečné zboží v podobě dárku v létě, viz kasino pirátská loď a tak

já mám v inventáři ještě z ostrova pokladů nějaký ty sady ani se neodvážím je použít, doufám že z nich bude třeba doba ledová, virtuálku vážně nepotřebuji

http://prntscr.com/mla9k9

nechci zboží za hafo pokusů ze svojí éry, chci zboží podle svýho výběru, na tom není snad nic složitýho nebo nepíšu náhodné zboží, nýbrž pouze zboží aktuální éry
 
Naposledy upraveno moderátorem: