Směny 1:10

Lotrr

Turista
Zdravim, po projednání s herní podporou dávám k úvaze můj návrh na změnu ve směnách 1 :10 a dalších, Níže přikládám celý můj příspěvek.

Dejte prosím vpisovací okénko (jaké je u vkladů bodů do VB) také do sekce Market při výměnách 1:10 (případně 1:3,1:4 a 1:5). Určitě je rychlejší tam vepsat cifru 1000 a dostat rovnou 100 než to měnit jednotlivě. Je to těžký opruz to takto měnit,zvláště když není jiná možnost a nutně potřebujete zboží. Zkuste to a poznáte. Díky.
Prosím o vaše posouzení .
 

Dan 77

Veterán
Co to je za blbost? Takové obchodní nabídky přece vytvořit nelze, všichni jsme limitováni obchodním poměrem v rozmezí 0,5 až 2,0 (1:2 až 2:1). Tenhle nápad mohli a měli zatrhnout rovnou na herní podpoře...
A čeho že se má týkat to vpisovací okénko? Výše poměru? Tj. místo 1:2 a 2:1 automaticky (což jde obejít nastavením zatržítka "fér obchod" zrušit a zadat si vlastní sumu!!) si zadat jiný poměr, třeba 1,5 (nebo jakýkoli jiný v mezích hrou povolených obchodních poměrů)?
 

dudasek

Znalec
PRO:mě by se to líbilo,i když to asi nevyužiji...nejhorší na té "zlodějině" u obchodníka je ten čas: člověk by překousl i 40*1 obchod za 400...jistě lze to v krčmě malinko snížit,tak proč ne ušetřit čas..

kdyby se dalo nastavit třeba 40 za 400 bylo by to snesitelnější..
troufnu si ale říct,že ten problém řeší spíše začátečníci bez cechu,nebo jsou v partě,která jim nepomůže....proto by jste se měli snažit najít si kolektiv,kde vám i pomohou a ne trčet ve "svém" i když jste bržděni v pokroku...
-prosím nezaměnit cechy malý fungující-a-malý/větší tragický...

edit:fp neřeba
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
myslím že mu šlo o to množství "1" za "10"..když chce 7 klikne *7 ..natož když chce 150ks
a 1:10 lze v krčmě upravit na malinko lepší poměr..alespoň jsem já to tak pochopil,že myslí trejdy s obchodníkem...

edit-fp netřeba
 
Naposledy upraveno:

Lotrr

Turista
Ano, jde o trh a směny s obchodníkem. V základu 10 : 1 , po navolení v krčmě za stříbrné lze poměry poněkud vylepšit. Jde o to, že pokud v cechu neseženu, na chatu se nedovolám a nebo to zboží nepadne z odměn, tak je tohle poslední možnost. A když se spěchá a máš dělat 100x směnu deset za jeden, tak to je vopruz. Vpisovací okno a vše by bylo otázkou pár vteřin. A mimochodem, nevšiml jsem si že při této akci se ubírají body. Je to fakt jen nápad po tom, co jsem v nouzi udělal...., a že mi to náladu nepřidalo jistě nemusim rozepisovat.
 
Nahoru