Smazani VB neaktivnich hracu ze seznamu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13718
  • Vytvořeno

DeletedUser13718

Host
Zdravim. Mam tady podat navrh,tak to zkusim - byli byste pro,aby slo SMAZAT VB JINEHO HRACE Z VASEHO SEZNAMU,pokud se rozhodnete mu uz neprispivat ? Mne se ted napr. stalo,ze hrac prestal hrat,a navic z nejakeho duvodu smazal vsechny cesty ve svem meste,takze mu nemuzu ani ty budovy dohazet,na zpravy nereaguje,takze je tam budu mit asi uz do konce veku,coz me trochu s..e. Pritom by stacilo pridat moznost se sam rozhodnout...
 

Dědeq

Znalec
Kdybys zkusil hledat zde na fóru, patrně bys zjistil, že a) je to tu časté téma, čili stačilo přispět do již existujících vláken, b) nedávno se tu objevila informace, že pokud hráč nebude po jistou dobu aktivní, jeho město bude zřejmě smazáno, čili zmizí i záznam v seznamu tvých příspěvků do budov. Podrobnosti si ale musíš najít sám.

Z vlastní zkušenosti tě ale mohu uklidnit, že až v tom seznamu budeš mít 8 stránek budov, nejspíš z dostatku jiné zábavy přestaneš řešit, jestli někde na konci je 1 nebo 7 budov neaktivních hráčů.
 

DeletedUser13718

Host
Kdybys zkusil hledat zde na fóru, patrně bys zjistil, že a) je to tu časté téma, čili stačilo přispět do již existujících vláken, b) nedávno se tu objevila informace, že pokud hráč nebude po jistou dobu aktivní, jeho město bude zřejmě smazáno, čili zmizí i záznam v seznamu tvých příspěvků do budov. Podrobnosti si ale musíš najít sám.

Z vlastní zkušenosti tě ale mohu uklidnit, že až v tom seznamu budeš mít 8 stránek budov, nejspíš z dostatku jiné zábavy přestaneš řešit, jestli někde na konci je 1 nebo 7 budov neaktivních hráčů.

Bylo mi odpovezeno,at nahodim tema,nahodil sem..jinak Te z vlastni zkusenosti zas muzu uklidnit ja,ze timhle stylem neprispivam,snazim se mit rozjetejch jen par budov,a ty dokoncit treba i sam,mam rad poradek... ;)
 

Dědeq

Znalec
Bylo mi odpovezeno,at nahodim tema,nahodil sem.
No jak myslíš, pak ale asi bylo vhodné přečíst si pokyny ke vkládání nápadů, kde je napsáno, že se má nejprve zjišťovat, zda již stejné téma neexistuje jinde. Nic ve zlém, já jen že to tak dělá většina z nás.
jinak Te z vlastni zkusenosti zas muzu uklidnit ja,ze timhle stylem neprispivam,snazim se mit rozjetejch jen par budov,a ty dokoncit treba i sam,mam rad poradek... ;)
Aha, asi to máš vykoumaný, já hraju teprve asi rok a půl, takže se v tom zatím plácám tak, že nahazuju všude, kde vidím příležitost výdělku nebo pomoci někomu, komu chci pomoci, nebo kde mám dohodnuté vzájemné nahazování, někdy se do toho přimíchá něco jako cechovní kolečko, což značí pomalu co člen cechu, to rozjetá budova, pokud jich neháže do kolečka víc najednou... Sice se snažím, aby v tom seznamu žádná budova nebyla déle než týden, ale pořád jich je tam celkem dost, takže těch pár kousků na chvostu neřeším. Tím jsem chtěl říct, že možná časem zjistíš, že jsou i jiné způsoby, než ten "pořádek"... :)
 

DeletedUser13718

Host
No jak myslíš, pak ale asi bylo vhodné přečíst si pokyny ke vkládání nápadů, kde je napsáno, že se má nejprve zjišťovat, zda již stejné téma neexistuje jinde. Nic ve zlém, já jen že to tak dělá většina z nás.

Aha, asi to máš vykoumaný, já hraju teprve asi rok a půl, takže se v tom zatím plácám tak, že nahazuju všude, kde vidím příležitost výdělku nebo pomoci někomu, komu chci pomoci, nebo kde mám dohodnuté vzájemné nahazování, někdy se do toho přimíchá něco jako cechovní kolečko, což značí pomalu co člen cechu, to rozjetá budova, pokud jich neháže do kolečka víc najednou... Sice se snažím, aby v tom seznamu žádná budova nebyla déle než týden, ale pořád jich je tam celkem dost, takže těch pár kousků na chvostu neřeším. Tím jsem chtěl říct, že možná časem zjistíš, že jsou i jiné způsoby, než ten "pořádek"... :)

No ja hraju tri roky,a tenhle bordel sem v tom male taky,takze ted uz prispivam jen na par budov,z kterych chci hlavne planky,a nemam problem mu celou stavbu dojet treba sam..jenze se ted vyskyt hrac,kteryho mam sic v Pratelich,ale prestal asi hrat,a hlavne si smazal veskere cesty,a ja mu to nemam jak dokoncit,coz me irituje,mam poradek rad - dojedu budovu,ziskam planky,zacnu dalsi...
 

Dědeq

Znalec
No ja hraju tri roky,a tenhle bordel sem v tom male taky,takze ted uz prispivam jen na par budov,z kterych chci hlavne planky,
No už je to trochu OT, takže končím, jen podotknu, že tím svým způsobem jsem se za polovinu času zvládl dostat do stavu, že nemám nouzi o žádné plánky, které si myslím, že bych kdy mohl použít. A taky mám několikanásobně vyšší skóre, ačkoli se nikam neženu.
Chci říct, že je samozřejmě každého věc, jaký herní styl si zvolí, takže ti to nekritizuju. Ale za sebe vidím přínos toho nápadu nulový, tedy nejsem pro. Už se to tu ostatně intenzivně probíralo několikrát, myslím, že se tam někde najdou kupy argumentů na všechny strany.
 
Nahoru