Snížení úrovně VB

zelvanator

Psavec
Zdravim, před chvíli se mi snížil lvl krakena z 65. lvlu na 3.!!! To samé i u dalších hráčů např arc ze 60 na 40 atd. Romeo veliký měl krakena přes 70. lvl a má 2. lvl.... CO to má sakra znamenat?
 

DeletedUser14298

Host
Což se tyče psychické újmy - neboj se, já si vesele v práci jdu na Forge a kolega mi řekne - hele, víš že máš -20 lvl na ARCu? No, nejdřív jsem 10 minut nemluvil, pak se vzpamatovával a až pak přišlo oznámení :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Nechci bejt přehnaně drzý, chápu, že vznikl evidentně nějaký větší problém a děkujeme za oznámení, kterým jste nás informovali, každopádně jsem čekal trošku více, než to co bylo napsáno ..

Jak se máme teď chovat? My, co máme spousty náhozů ve VB ostatních hráčů, kteří prozatím ochotně čekají s uzavřením?Co když dané VB zavřou, vrátí se nám ztracené body ( medaile, plánky ), o které přijdeme? Nebo se máme pomalu loučit s tisíce body.

Když už je tak velký problém, čekal bych trošku bližší informace, každopádně děkuji aspoň za to oznámení.
 

DeletedUser3903

Host
Proběhne nahození zálohy a vrátíme se o dva dny nazpět. Na Divokých kmenech to byla běžná praxe od INNA :)
 

DeletedUser14816

Host
S tím detailnějším vysvětlením souhlasím. Ale celkově by to u oznámení chtělo trošku zapracovat - viz včerejší oznámení Vestkyne z Delf - VB lze využívat... Kdyby VB nešly využívat, tak je nikdo nestaví :D
 

DeletedUser3367

Host
2 dny?:eek:
Nenenene, to by bylo - 9 lvl na castlu :(

nemas tak rychlo stavat :p

a teraz vazne .... co mam teraz stavat? ked mam rozostavane aj VB, ktorych sa bug tyka? a ked vyberiem VB, kto mi vrati rozdiel napr. VB, ktore davaju fps? :confused::(

a tiez hraci, ktori vlozili balicky na VB a cakaju, ze sa im vratia vlozene fps, tak co teraz????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzis

Znalec
z EN fórum napsal/a:
We are aware of the problem with some of your Great Buildings. We have identified the underlying issue and of course we will work on fixing it.
We would like to ask for your patience and apologize for any inconvenience this problem may have caused.


I've seen a lot of discussion on global chats about the Oracle and how it could be exploited. Without going into a lot of technical details, the Oracle was quite cheap fp wise to level, however the fp rewards for leveling it were greatly out of proportion, thus allowing players, particularly with high arcs, to profit greatly. In some cases, Oracles would be leveled to a certain level then torn down and rebuilt so the fp gains could be continued cheaply.

We will keep you posted here as to when it will get fixed but please do know that we are aware of the issue, and have identified the cause and will get it fixed as soon as we can.

Thank you so much for your patience, everyone


Best Regards,
Your Forge of Empires Team
 

DeletedUser3367

Host
ja som si spravila print screen z poslednych stran z historie, kedy sa mi ktora VB dokoncila .... kedze je tam pisane dnes/vcera, tak som tam skopirovala aj vrchnu cast, kde je vidiet kolko zostava casu do ukoncenia veze (4dni, ....), aby bolo jasne, keby bol obrazok vytvoreny. tak mam dokaz, ze dana budova naozaj na danom lvl bola... horsie do bude s poslednym lvl, na ktorom mali hraci uz nahadzane fps
 

Svatej

Legenda
ja som si spravila print screen z poslednych stran z historie, kedy sa mi ktora VB dokoncila .... kedze je tam pisane dnes/vcera, tak som tam skopirovala aj vrchnu cast, kde je vidiet kolko zostava casu do ukoncenia veze (4dni, ....), aby bolo jasne, keby bol obrazok vytvoreny. tak mam dokaz, ze dana budova naozaj na danom lvl bola... horsie do bude s poslednym lvl, na ktorom mali hraci uz nahadzane fps
Taky si dělám screeny, ze seznamu VB... Ale otázka zda to podpora vezme jako relevantní důkaz...
Díky HENZIS.
 

DeletedUser3903

Host
Je pravda že nejjednodušší řešení je rollback, ale tím rozhodně neříkám že bude.
INNO vždy volilo nejjednodušší cestu. ;) Což se ale týká toho, že je to nejsnadnější cesta, jak spravit rozbitou věc tak, aby byla co nejvíce fér.
 

DeletedUser14816

Host
Může mi prosím někdo objasnit co zmíněný rollback přesně obnáší? To se vrátí celá hra o nějakou dobu dozadu? U mě to totiž od včerejška dělá menší přestavbu města, asi tři úrovně na VB a celkem dost fb vyhraných v expedici :D
 

DeletedUser14816

Host
To je ale potom dost nefér... Ty VB a přestavbu vzal čert, ale sto fb mi v expedici nepadá každý den :/
 
Nahoru