Snížení úrovně VB

DeletedUser14816

Host
Amen :D
Ale zase jsem se hezky uklidnil u Diabla... Chudák padl :D
 

DeletedUser14298

Host
Screenshoty si sice taky dělám, ale tak snad příslušní lidé vidí, kolik jsem kde měl rozházeno a kolik se mi vrátilo oproti tomu, kolik se mi vrátit mělo .. :) Důkaz bude jasně stále viditelný .. Přeci v té dostavěné VB ..

Ale tohle bych moc neviděl jako problém, když ty body máte aspoň furt viditelně rozházené .. Ale co teprve ti hráči, kteří měli nahozené body u hráče, kterému se ty lvl smazali, nemají ani nához ani body .. :rolleyes:
 

zelvanator

Psavec
Screenshoty si sice taky dělám, ale tak snad příslušní lidé vidí, kolik jsem kde měl rozházeno a kolik se mi vrátilo oproti tomu, kolik se mi vrátit mělo .. :) Důkaz bude jasně stále viditelný .. Přeci v té dostavěné VB ..

Ale tohle bych moc neviděl jako problém, když ty body máte aspoň furt viditelně rozházené .. Ale co teprve ti hráči, kteří měli nahozené body u hráče, kterému se ty lvl smazali, nemají ani nához ani body .. :rolleyes:

mně se zdá, že se mi body z náhozu vrátily :D ale těžko říct, nevím, kolik mám přesně bodů v invu
 

DeletedUser14434

Host
To je vse hezke ale co mam ocekavat kdyz mi spadl arc a jsem kolem 1000b v minusu. Vsechno se napravi ?chtelo by to blize od vas specifikovat co se bude dit.Hraci maji na to plne pravo.
 

Svatej

Legenda
Já věřím že dělají co je v jejich silách. ;) A věřím že nejen oni, ale i programátoři v Německu. Jen jsem doufal že někdo z CZ týmu by mohl podat nějaké dodatečné informace. ;) To už udělal Henzis. Takže díky, vám oboum. ;) Nezbývá než doufat...
 

DeletedUser14298

Host
No upřímně, jsem hodně zvědavý, protože jsem nedokázal lidem vysvětlit, ať mi radši nikam nedávají žádné body a stejně je dávají, tak uvidíme, jak se to celé vyřeší.

Každopádně děkujeme za veškeré informace :)
 

DeletedUser14058

Host
Ještě že se mi to vyhnulo. Popravdě, nemám žádnou VB na nějaké vysoké úrovni, ale přijít o pár lvl, asi bych skočila pod vlak....

Lidi neblbněte, jde jen o HRU a vy děláte, jako by vám někdo ukradl novýho mercedesa ;)
 

traktorista

Odborník
Nikdo neblbne, ale třeba mě to skrouhlo Innovation Tower, takže kromě menší sklizně fb jsem na tom najednou špatně s populací, nechybělo moc a byl bych v mínusu.
 

DeletedUser14805

Host
Zdravím,nějaké info by nebylo?Jak se stím perete?
 

DeletedUser14848

Host
Co jsem koukal na anglická fóra tak tam se každej chová jako kdyby to bylo jasně daný... Jakože už s tím nikdo nic neudělá.
Dle feedbacku devů, který vlastně skoro ani neexistuje, to tak i pomalu začíná vypadat. Teď se bojim vyměňovat fp, protože o ně nechci přijít...
(Sice nemám mega arc, ale do jednoho jsem přispěl a 136fp a 8 plánků na arc v pozdním středověku fakt pociťuju :confused:)
 

DeletedUser14298

Host
Co jsem koukal na anglická fóra tak tam se každej chová jako kdyby to bylo jasně daný... Jakože už s tím nikdo nic neudělá.
Dle feedbacku devů, který vlastně skoro ani neexistuje, to tak i pomalu začíná vypadat. Teď se bojim vyměňovat fp, protože o ně nechci přijít...
(Sice nemám mega arc, ale do jednoho jsem přispěl a 136fp a 8 plánků na arc v pozdním středověku fakt pociťuju :confused:)

Že s tím nikdo nic neudělá? To by si doufám nedovolili! ..
 
Nahoru