Snížení úrovně VB

DeletedUser14805

Host
Kdyby to meli neřešit tak se rozloučí spousta hráčů. Nebyla by důvěra. Takže co mají v anglii mě nezajímá
 
Neřešit nepřipadá v úvahu. Netuším kde to kdo vzal, ale je to totální nesmysl. S největší pravděpodobností bude rollback (můj osobní názor), který samozřejmě taky nasere spoustu lidí. Otázkou je o kolik a hlavně pokud ho budou dělat, tak čím dřív tím líp. Takhle fakt nevíme na čem jsme.
 

Svatej

Legenda
No vidíš, a informace co mám já zase říkají že dojde k přepsání části kódu s chybou a smazané lvl budou zpětně vrácené. (zřejmě existuje záloha dat ohledně lvl VB dle které to mohou nastavit.)

Krom šeptand mám k téhle doměnce ještě jeden důvod - a to právě zdlouhavé jednání innogames. Kdyby chtěli nahoz xy hodin/dnů staré zálohy komplet servru, tak to už mohli udělat včera. To moc času nezabere a naopak - čím dříve to udělají, tím menší škody na hráčích, menší negativní feedback, menší množství hráčů - potencionálních plátcích - odejde ze hry a bude napsáno méně negativních recenzí na netu.

Naopak - napsání kódu a jeho kontrola - jak je popsána v rozhovoru s Bartlomiej Wawro je časově poměrně náročné a tedy by to vysvětlovalo proč k opravě ještě nedošlo. Nicméně nechci nic předjímat, počkejme si na oficiální informace. ;)
 

DeletedUser14434

Host
No vidíš, a informace co mám já zase říkají že dojde k přepsání části kódu s chybou a smazané lvl budou zpětně vrácené. (zřejmě existuje záloha dat ohledně lvl VB dle které to mohou nastavit.)

Krom šeptand mám k téhle doměnce ještě jeden důvod - a to právě zdlouhavé jednání innogames. Kdyby chtěli nahoz xy hodin/dnů staré zálohy komplet servru, tak to už mohli udělat včera. To moc času nezabere a naopak - čím dříve to udělají, tím menší škody na hráčích, menší negativní feedback, menší množství hráčů - potencionálních plátcích - odejde ze hry a bude napsáno méně negativních recenzí na netu.

Naopak - napsání kódu a jeho kontrola - jak je popsána v rozhovoru s Bartlomiej Wawro je časově poměrně náročné a tedy by to vysvětlovalo proč k opravě ještě nedošlo. Nicméně nechci nic předjímat, počkejme si na oficiální informace. ;)
To je vse hezke ale co bude s FP co byly investovany do jinych VB a po poklesu arcu jsem ve ztrátě 1000 bodů.To by me zajimalo na tohle jsem odpoveď nikde nedostal :(
 

Svatej

Legenda
Psx007: Já nevím. ;) Nejsem programátor, nejsem zaměstnanec innogames ani nemám přístup ke kódu hry, takže nevím.
Jsem jenom zažranej geek přes FoE, který si za tu dobu vytvořil soukolí zdrojů informací které čas od času promazává. ;)
Právě se aktualizuje... tak BRZY uvidíme. ;):D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14298

Host
Tak já už mám zpět svůj ARC, každopádně, čekám na nějaké oficiální oznámení. Třeba co s body, o které jsem přišel díky značně nižšímu procentu, nebo například co se stalo s body, kteří mi byly nahozeny v aktuálním levelu, který je teď prázdný ..

Uvidíme, zdali nám někdo něco řekne, každopádně děkujeme aspoň za vrácené levely v našich VB :) Věřím, že to nebylo jednoduché, protože s takovými problémy se ve hře běžně nesetkáváme a proto bylo řešení tohoto problému poněkud delší, než každý čekal ..

EDIT:// Ah, tak už i oznámení máme .. paráda, díky .. :)
 

DeletedUser14848

Host
Gratulace všem, kterým se po dvou dnech vrátily levely do VB. Teď už jen počkat další dva dny a snad uvidí své bodíky i investoři. Třeba :rolleyes:
 

DeletedUser3367

Host
je super, ze sa vratili lvl pre VB, ale vazne netusim, ako budu riesit aktualny lvl, na ktory uz hraci prispeli.
ja som si dala aj do profilu, nech mi danu VB nikto nestavia, ale kedze lvl bol otvoreny, tak tam hraci nahadzali fps :( a pritom viem, ze predtym, ako sa to posahalo, som tam mala prve 3 miesta nahodene od inych hracov :(((
 

DeletedUser13384

Host
Tak za me obrovske diky s vyresenim situace.
Body vraceny do puntiku a Kraken povysen o 2lvl na 80lvl coz je vice nez jsem si mohl prat.
Takze jeste jednou diky a snad uz se neco podobneho v budoucnu nebude opakovat :).
 
Nahoru