Sněhová diskuze o Zimě 2022

Kterou variantu Čokoládovny si vyberete?

  • Čokoládovnu Ketebo, pro její obranný bonus a více bodů výzkumu

    Hlasy: 4 23,5%
  • Tedovu čokoládovnu, pro její útočný bonus a více zboží

    Hlasy: 11 64,7%
  • Nejsem si jistá/ý

    Hlasy: 2 11,8%

  • Celkový počet hlasujících
    17
ještě bych potřebovala vysvětlit smysluplnost úkolů: postav jednu kulturní budovu.
čili musím zbořit cesty a budovy protože je to velký jak kráva a pak to zase vše postavit zpátky.
celkově jsou tam mimořádně stupidní úkoly. Pořád to samé dokola.
Taky nemam rad tento typ ukolu a kvuli těmto ukolum musim v městě nechavat stale volny prostor o urcite univerzalni velikosti na vse co by tyto ukoly mohli chtit. A na 2 stranu vyhazuju budovy abych mohl postavit o malinko lepsi budovy i pres to ze mam volne prostory.
 

Artesis

Komentátor
Může mi někdo vysvětlit jak přesně že se ty dia získávají díky tomu že je tolik světů, nechápu to... osobně jsem v top 100 na Ačku nikdy jsem o takové farmě ani neuvažoval. Ale rád bych pochopil mentalitu těchto lidí, proč farmy a co a jak získávají. Díky.
 

Kashttan

Nováček
ještě bych potřebovala vysvětlit smysluplnost úkolů: postav jednu kulturní budovu.
čili musím zbořit cesty a budovy protože je to velký jak kráva a pak to zase vše postavit zpátky.
celkově jsou tam mimořádně stupidní úkoly. Pořád to samé dokola.
Hraješ první event? Takové úkoly jsou vždy. Stačí si na event nechat trochu volného místa. Jaké úkoly by sis představovala?
 
Může mi někdo vysvětlit jak přesně že se ty dia získávají díky tomu že je tolik světů, nechápu to... osobně jsem v top 100 na Ačku nikdy jsem o takové farmě ani neuvažoval. Ale rád bych pochopil mentalitu těchto lidí, proč farmy a co a jak získávají. Díky.

Tak zalozi si mesto na jinem sveet,tam daji same studny a co dava diamanty, no a jelikoze diamatny jsou spolecne pro vsechny svety,tak na hlavnim maji nekolik tisic defakto zadara..ano straveny cas neco stoji..ale nemusi koupit nic.

A pak ctes od nich..jezis ty jsi blby ty jsi do te hry neco dal.:) Proto ja byt v INNO tohle bych prvne zatrhl, nevim, jestli prodavaji reklamu dle poctu hracu , jestli ne,tak nevim,co jim fakt prinasi tohle. Tak asi neco jo...ale je pravda,ze uz cetnost studen a jinych je docela mala a postupne znemoznuji ziskat tolik co drive.
 
Ono to neni uplne takto snadne jak si nekteri co na to nadavaji představuji postavit uspesnou dia farmu je zaležitost několika let aktivího hrani a tu možnost ma každý hrač budto koupit diamanty nebo stravit nekolik let praci na dia farmě a pak mit relativně klid.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vraťte se prosím k tématu Zimní události a s diskuzí ohledně dia farem se přesuňte do pokecu, díky :)
 
nevím jestli těch 11 vylepšení čokoládovny získám, poslední události nejak nedosahuju na poslední vylepšení takže už pár budov nemám na max vylepšení ...

Never tomu tady....co pisou. Ja momentalne co hraji tak pokud nepadne neco navic, tak potrebuji 800 hvezd...pocitam to z toho ze mam prumer 100}10 pokudu] hvezd na hlavni cenu. A mam 51 hvezd..a z ukolu a prihlaseni jeste dostanu 615 hvezd..tak???? A to jeste mam z emailu 20 hvezd. Jsem zvedav kde to nazenu..bo tohle je darek pro INNO,a ne ze obdaruji hrace klidem a dary vanoc. Ale to jsou Nemci...co po nich clovek muze chtit.:)
 

erza scarlet

Dopisovatel
Hraješ první event? Takové úkoly jsou vždy. Stačí si na event nechat trochu volného místa. Jaké úkoly by sis představovala?
vzhledem k tomu, že hraju 10 let, tak to bude tak 10x12 event...
a je to pořád to samé dokola. Co bych si představovala? Třeba víc interaktivních úkolů.
Najít něco specifického ve městě (hledačka jak hledá se Volly), zaútoč na souseda... A mimochodem, nejsem placená, abych tady vymýšlela nějaké úkoly. Od toho je snad tým designérů Inno. Až mě inno osloví a zaplatí mi, tak jim ráda spoustu věcí navrhnu. Jakožto marketák, obchodák, spisovatel a herní vývojář bych řekla, že jsem toho schopná. Nebudu tady ale vymýšlet něco za ně, ani se obhajovat stylem "co bych si představovala". Stížnost mohu vznést jakožto zákazník a uživatel bez nutnosti obhajoby.
 

erza scarlet

Dopisovatel
ještě bych ocenila, kdyby mě někdo neustále nespamoval nějakýma soutěžema, který mě vůbec nezajímají. Ocenila bych možnost filtrovat zprávy od adminů, které urputně blikají, dokud je nerozkliknu. Ohlášení aktualizace budiž. Reklamy na soutěže mě nezajímají. A je to v jednom kuse.
 

BoraBora23

Nováček
"Zimní událost" je, bohužel, to nejhorší, co ve hře je, to je můj názor. Nevidím na ní vůbec nic výhodného a už absolutně nic, co by mělo nějak hráče potěšit či odměnit, když se odehrává v období Vánoc! Vezmu to postupně: 1/ Soby - tedy "dary" od elfů jsou jen za diamanty, ale když se podívám, co je tam na výběr, tak to za skoro 3000 diamantů v žádném případě nestojí; 2/ Zimní kalendář - klíč do kalendáře na každý den není možné získat, možná prvních pár dnů, kdy je více úkolů a je možné získat více hvězd, ale když už pak je úkol jen jeden za den (15 hvězd) a k tomu 10 hvězd za den, tak jde otevřít max. 3 dárky ze šestnácti a najít v nich klíč, to je spíš zázrak. A to tam ještě dají tu výbornou věc, že když už náhodou máte otevřených třeba 6 dárků, tak dostanete míchání a začínáte zase od začátku, to jsem vůbec nepochopil, proč tam tato "odměna" za mých 10 hvězd vůbec je! Absolutní nesmysl - to je opravdu dárek - ale Danajský!!! A co je v dárcích za odměny? To je opravdu velká pecka - třeba i 4 body výzkumu!!! to je paráda, ne? Takže Zimní kalendář jako takový je opět bez diamantů nehratelný, zase nic 3/ Dárky samotné - o těch jsem se už zmínil, oproti jiným eventům za mně to nejslabší; 4/ Vánoční strom - to je asi jediná věc, ze které jde získat aspoň něco zajímavějšího, ale rozhodně nejde získat Čokoládovnu na nejvyšší úrovni a na nějaké o 3 až 4 stupně nižší (což odhaduji, že by mohlo jít získat, když přísun hvězd je tak mizerný a jedno rozsvícení proti tomu tak "drahé", tedy zase bez diamantů) nemá moc velký přínos, Takže celkově vzato, přínos této události v období rozdávání dárků, je nejnižší ze všech událostí za celý rok a podle mne je spíš pro zlost. O to míň rozumím tomu, že trvá nejdéle ze všech, 32 dní je hrozně moc!!! Sorry. Kdyby to stálo za to, tak snad, ale v tomhle formátu ...
 

BoraBora23

Nováček
jo a ještě jedna věc, ta byla taky "super". Když mi přišla z dárku odměna, že příští otevřená odměna se zdvojnásobí, tak jsem po ní otevřel náhodou klíč, tak jsem se zaradoval, že dostanu tedy dva (to je podle mne dvojnásobek, tak nás to učili ve škole), ale k mému překvapení jsem dostal jednu část klíče, tedy 1/5 dalšího náhradního klíče, takže za mně podvod a nedodržení slíbené odměny! Proč ne 5/5, to je dvojnásobek. I to je důvod, proč absolutně nevěřím, že by to šlo dohrát a odměny z Kalendáře vybrat. Rozhodně tento event nemá být dárek k Vánocům pro hráče. Už aby byl konec!
 
Tak 3 az 4 nize to urcite neni. Ale v moji kalkulaci,kdybych momentalne jel na tolik pokusu,nedam ji o jednu. Ale na bete ze to pak zlomilo a dal jsem to. Ale verim, ze to jit nemusi udelat.

Kalendar, mechanismus eventu a delka eventu...jen souhlasim. Proste tenhle event neni na ziskavani hodne dobrych cen. Oproti Halloweenu ci Bowlu, ty jsou daleko oblibenejsi.

Myslim,ze kdyby trosku se pupmpli, ze jsou fakt vanoce, tak davno zmeni aspon ceny, ci ten kalendar..kritizuje to kdekdo uz dlouho. Ale asi to chapou jako darek pro ne. :)
 
Tady hodne zalezi fakt,jak colovek hraje. Jak na bete psal Mooingcat..a tomu verim, ten ma na vse tabulky a navody, proste vymakane. Tak jeho navod je, hrat fakt jen jednou, ci dvakrat. Takhle se dostanes daleko vice k 14 hvezdam, k hvezdam za shuffle atd. a ty se hodi pak. Jak clovek hraje, kazdy den...tak,jak pisu vyse, verim, ze to dat nemusi.
 
S tím souhlasím. Mohli by udělat třeba Silvestrovský event, který by trval třeba týden, ať není zase moc krátký. Byla by to změna a určitě by se to dalo zrealizovat.
Kratke eventy tu už byli.
Řikalo se jim historické okenka a byli vcelku zajimavé a trošku i poučné příběhy ale zrušily je.
Za mě s vanočního eventu je super budova sáňky hlavne pro hráče ve vývoji na tzv. Konci hry tedy konci vyzkumu uš lidi suroviny netrapí.

Každopadne sanky mate 15 zboži na 6 čtverečku co 24h což je luxus pro lidi co prochazí věkama.

Osobně bych ocenil Budto eventovovku nebo Novou VB co by měla funkci vyroby cehového zboží s ery kterou si vní člověk nastaví (současné jsou jen s ery hraču) docela by se něco takového hodilo na plnění nedostakovych věku.
Idealně aby tam možnost prepinani veku byla kdykoliv k dispozici ke změně
 
Naposledy upraveno:
jooooo.....parada super, po 18 pokusech mi prisly 3 sirky..joooooooooooooooooooooooooooooo:)
dekuji INNO .. sluzebnicek

vy ty lidi fakt naserete jednou..ale asi cilite na nove ovecky..ale to by ti stari nesmeli promluvit,co bylo..ale mozna to dopadne jak v 1984
 
Nahoru