Sněhová diskuze o Zimě 2022

Kterou variantu Čokoládovny si vyberete?

  • Čokoládovnu Ketebo, pro její obranný bonus a více bodů výzkumu

    Hlasy: 4 23,5%
  • Tedovu čokoládovnu, pro její útočný bonus a více zboží

    Hlasy: 11 64,7%
  • Nejsem si jistá/ý

    Hlasy: 2 11,8%

  • Celkový počet hlasujících
    17
Ahoj,prý se tady můžu podělit o své názory a pocity k zimní události. Tak já se tedy podělím :) . Vezmu to popořadě. Kalendář : bez diamantů nelze otevřít,denní odměny trapné, takže nic pro mě :-( . Elfí dílna : také vydařená záležitost. Abych vůbec uvažoval o nákupu něčeho z těch laskomin, tak by cena musela být tak 500 dia a ne 3000. Opět tedy nic pro mě :-(. Denní speciály : no to je tak nějak pořád dokola,akorát ten výběr je na vánoce tak trochu jako u Skrblíků, ale abych nebyl jen negativní,tak tady platí ,, kdo si počká, ten se dočká''. Otevírání dárků : tam je vidět,že si s tím moc práce nikdo nedal :) , Běží to samo,tak proč se snažit... no a dárek ,,Promíchat všechno'',je kapitola sama pro sebe. To musel vymyslet někdo,komu dělá radost někoho naštvat. Mohlo by jich tam být i víc,ale abych si mohl zvolit,jestli to chci použít.... No a na závěr rozsvícení stromu a hlavní cena: Za výdrž u této dlouhé zimní události by hlavní cenu měli získat úplně všichni,kdo to odklikají do konce,ale tím si nejsem vůbec jistý,spíš naopak.Pro mě tedy zimní událost je nejhorší event v roce.
 

kouzelnik

Nováček
Hlavne v darcich to okrada. Mel jsem darek na zdvojnasobeni a dalsi darek ukaz dva. Logicky bych mel videt ctyri ne? Ale to se nestalo. Fakt nejhorsi event tohle.
 

matesov

Turista
Za celou kariéru v této hře nejhorší zimní event, co kdy byl !
V dárcích se mi neustále dokola točí promíchání (takže na klíče mohu zapomenout), nebo vyberu opět hlavně zásoby, mince nebo jednoho vlajkonoše, pak opět promíchání a to mě opravdu nebaví ! (Alespoň na ty vánoce by tam nemusela být jedna jednotka, jeden plánek a podobně !!!)
V denních speciálech se točí pár odměn pořád dokola pokud a pokud kliknu na vyměnit, dostanu pouze vagón +5 zboží ?! To je mi ale náhoda ?!
Sáně za 2995 dia opravdu vybírat nebudu, to je raději použiji za rozšíření !!!
Letos poprvé za celou éru zimních eventů několik dnů netočím, protože v denních speciálech je pro mě zbytečná odměna, takže si pokusy nechám na konec eventu a bude !!!
 

Caratic

Komentátor
Ahoj popravdě jsem čekal nějaké Boratovo příspěvky, prozatím se nestalo.
Můj názor už napsali hráči přede mnou.
S nějakým odstupem... jj bylo to dobře, trávím čas s rodinou.
 

DanielCZ84

Komentátor
Lidí nezlobte se na mě, ale fakt nechápu co zde pořád všichni mají za problém...kalendář se vůbec nemusí jet,c stejneě tam nic nepadá. Dokonce velcí hráči doporučuji kalendář nejet protože přijdete o hvězdy. Takže jsem nebyl hloupý a kalendář nejedu....jedu pouze dny kdy je dobrý speciál, zkompletoval jsem si zimní průplav, skoro i pokladnici....a dokonce budu mít jedno rozsireni čokoládovny navíc..a na víc bez diamantů...stačilo sbírat události kolem města a napadalo dost hvězd aby to šlo prostě udělat....hrají to dneska přesně rok .. a krom jednoho eventu to byl můj první co jsem hral(bowl 2022) který jsem pokazil protože jsem hrál slepě jako většina z vás , tak mě to nějaký dia stalo, od ty doby stačí trochu zapojit hlavu rozmyslet si co od eventu chcete a hrajete... do eventu za rok jsem nedal ani dia, a stojí mi všechny budovy.
 
Naposledy upraveno:
Lidí nezlobte se na mě, ale fakt nechápu co zde pořád všichni mají za problém...kalendář se vůbec nemusí jet,c stejneě tam nic nepadá. Dokonce velcí hráči doporučuji kalendář nejet protože přijdete o hvězdy. Takže jsem nebyl hloupý a kalendář nejedu....jedu pouze dny kdy je dobrý speciál, zkompletoval jsem si zimní průplav, skoro i pokladnici....a dokonce budu mít jedno rozsireni čokoládovny navíc..a na víc bez diamantů...stačilo sbírat události kolem města a napadalo dost hvězd aby to šlo prostě udělat....hrají to dneska přesně rok .. a krom jednoho eventu to byl můj první co jsem hral(bowl 2022) který jsem pokazil protože jsem hrál slepě jako většina z vás , tak mě to nějaký dia stalo, od ty doby stačí trochu zapojit hlavu rozmyslet si co od eventu chcete a hrajete... do eventu za rok jsem nedal ani dia, a stojí mi všechny budovy.
Sice mas pravdu ale bohuzel tyhle udalosti jsou stale zalozene trosku na stesti a nakde se vzdy par hracum kterym pralo a kterym nepralo .
At to ze zestrucnim těm co přalo to zvladnou bez problemu pak pruměr to sa s odřenyma ušima a pak ti co hold měli smulu a nedostavali vic jak 1 svičku na každy los a ti nemaji šanci dokončit hlavni odměnu zdarma. Bohužel píšu z vlastních zkušenosti třeba tento event hraji aktivně na všech CZ serverech hral jsem ho o i na bete a opravdu jsou rozdily na stejny počet postupu a aktivity v eventu v doaženych uspěších + - 2 až 3 specialy prostě štesti a smula . Na těch smolných nejspis nemam sanci dosahnout odměny.
Dodatek
Ja osobně nemam problem do eventu po serverech zainvestovat diamanty ale musi mě event něčím zaujmout a to se bohužel o tomhle říct neda visim vtom jen velice špatnou investicia. Ale třeba do konce ješte překvapí ikdyž pochybuju že se něco změní k lepšímu od bety.
 
Naposledy upraveno:
Jde to za me udelat vzdy...jen nehrat kazdy den..jak ti hraci..viz MooingCat uvadi ve svojich videiich, a radach jak na bete tak i na live serveru.
Hlavne nehrat na kalendar..a hrat tak max, dvakrat..trikrat uz je na hrane pri spatnem stesti. Ony ty hvezdy z baliku..jak 14ks, tak i ty za zamichat a tusim
videt 2x..jsou dulezite.
 
A MooingCat..to je kaptiola..ten to ma vse v excelu a videa ke vsemu. Dle jeho excelu k St Patrick jsem udelal vse uplne v klidu a jeste hodne navic. I Egypt a ted Azteky...on to ma propamakane. Staci hledat na netu. Nechapu, jak to dela, ale dela to skvele.
 

Caratic

Komentátor
Ahoj tak mě to vyšlo a jak jsem psal výše event jsem nějak extra nehrál.
Je pravda, že na poslední chvíli dělat 3 úkoly a pak to všechno naklikávat zabralo nějaký čas, ale nakonec mi zbývaly jen 3 dárky(kdybych vybíral denně tak by vyšly hvězdy) Nu což koupil jsem tedy 3 dárky po 120diamantech a tu budovu mám komplet. Tedy ještě vymyslet kam ji dát a co vyřadit.
Za mě tedy spokojenost.
 
Nahoru