Snazší prodej budovy vetešníkovi

Ahoj, rád bych navrhl možnost prodeje již stojící budovy (dekorace) vetešníkovi, aniž bych ji musel vkládat do inventáře. Krom symbolu dolaru by v menu byl jiný symbol, na který by bylo kliknuto a dále vybrána budova k prodeji. Pokud můžu budovu bežně přímo bourat a dostanu poměrnou část kladívek/zlatek, proč nepřidat operaci, která by určitý druh poslala rovnou vetešníkovi bez nutnosti plýtvat sadu k uložení budovy. Takhle je mnohdy dilema, zda takovou palmu třeba nevyhodit zcela bez náhrady...přičemž takové dilema mám nepřekvapivý konec, sada pro uložení je prostě vzácnější. Vaše názory, pro, proti?
 

traktorista

Odborník
No ale přece jen, jedna věc by se mi líbila. Kdyby aspoň v tom inventáři se dalo nějak vidět kolik za to u vetešníka obdržím. Teď je jediná možnost dát to do výprodeje ( a pokud už výprodej běží tak ho leda zrušit) a nebo hledat na anglické fandom. Oboje dosti zdlouhavé a nepraktické.
 

OffTheWall

Psavec
Hodnota při prodeji se dá najít během chvilky na české FoE wiki Ale v zásadě mi to nepřijde jako špatný nápad, takže klidně PRO.
 

d arvit

Odborník
hodně by se mi to líbilo, mám ve městě spoustu věcí co chci prodat u vetešníka a váznu jenom na uložení, ale přesto
Proti
 

DeletedUser9906

Host
Hlavně by to nabouralo celou mechaniku vetešníka, pak by se dalo generovat předměty do prodeje do nekonečna, nyní lze jen ty v inventáři, takže asi ne.
 
PROTI,
takže kdybych já chtěl dát třeba palmu do inventáře tak bych podle tebe mohl jí dát prodat vetešníkovy, výměnu zrušil a měl bych to v inventáři? Takže bych provedl uložení budovy bez uložení budovy? Nebo by se věc prodala rovnou? Pak by se narušil celý systém vetešníka a šlo: Nechce se mi čekat na výměnu u vetešníka, budovu postavím, použiji to tvé tlačítko na prodání vetešníkovi a mám to prodané za 10 sekund.
 

DeletedUser16624

Host
PROTI a vesmes souhlasim s nazory ostatnich.
Prijde mi to jako zbytecna ficura navic.. Uz takhle se lide casto "ukliknou", jen by se pridalo vice komplikaci, kdy jsem chtel budovu presunout na mape a ona mi zmizela u vetesnika...
 

dudasek

Znalec
proti:chceš prodat židovi,tak to předtím ulož,nebo to smázni.mě trochu bolelo,že nejdou uložit prémiové/diamantové/ budovy...jen bez užitku smazat....
 
Nahoru