Socha cti

zderos

Komentátor
V současné době mám Socha cti jen 5 úrovní navrhuji zvýšit počet úrovní (minimálně na 10).
Zdůvodnění: časem , po dosažení 5. úrovně, se nám v inventáři začnou hromadit vylepšení, stavět mnoho soch cti je nepraktické, z důvodu nedostatku místa, a prodávat je proti smyslu budovy, kromě toho si myslím, že výnos této budovy není nijak závratný a mohl by s dosažení vyšších úrovní stále růst.
 

d arvit

Odborník
nijak závratný??
produkuju 1fb na 2 pole což je srovnatelné jen s dojem z japonský osady
terasovky, svatyně i temný brány si o takové produkci mohou nechat zdát a to nemluvim o tom že produkuje surky do cechovní pokladny a slušný počet korunek, neni tak potřeba síň slávy.. zajímalo by mě co máš ve městě že se ti tohle zdá ,,slušný" natolik že nechceš 2 kusy, já jich klidně postavim do města 10 ;)
 

zderos

Komentátor
zajímalo by mě co máš ve městě že se ti tohle zdá ,,slušný" natolik že nechceš 2 kusy, já jich klidně postavim do města 10
Asi výraz ,,slušný" chápeme každý jinak, já bych očekával, že Socha cti bude srovnatelná s Yggdrasilem, nebo s Chrámen šinto, minimálně, aby dávala
nějaký útok, nebo obranu, když se jedná o stavbu, získanou při boji, ale o to se tady nejedná a nemá cenu o tom diskutovat.
Zde je jedná o to jestli chceš 10 Soch na 5. úrovni, nebo 5 na 10. úrovni o to tady jde
 

d arvit

Odborník
chrám nebo stromeček můžeš mít jen jeden, soch můžeš mít víc, takže to bude srovnatelný s dodžem nebo runovým kamenem, v porovnání s nimi je její produkce přiměřená..
záleží kolik máš místa a co cech potřebuje? někdy je lepší mít víc soch lvl 1 než jednu lvl 5 a časem z nich všech stejně uděláš lvl 5..
ale jo, do budoucna (za 1-2 roky) by se další úrovně hodily)
 

dudasek

Znalec
socha cti se dá získat i vyjednáváním-přeješ si tedy ,by z ní padalo zboží i Tobě?
na 5 lvl dává víc FB,než terasovka a tudíž je strčí do kapsy-o síni slávy ani nemluvě....
japonské šinto a vikingský Ygdrassil jsou unikátní stavby a zřejmě nepůjde sehnat druhý kousek-těch 15 osad se nedělalo snadno...
soch zřejmě půjde postavit víc,takže poměr cen/výkon je teď vyvážený-uvidíme za půl roku/rok
 

DeletedUser17927

Host
Zvýšil bych množství skládaček na jednu úroveň a čím vyšší úroveň, tím větší požadavek. Např. 1. úroveň 200, druhá 500, třetí 1000, čtvrtá 2000 a pátá 3500. Máme teprve 3. kolo válek za sebou a někteří už staví 2. sochu a první mají na 5. úrovni. Je to moc dobrá budova na to, aby jich zanedlouho měla většina lidí ve městě několik.. více bych jí zunikátnil... Zanedlouho vzniknou propastné rozdíly s silách jednotlivých cechů a spousty budov ztratí smysl.
 

Dědeq

Znalec
Zvýšil bych množství skládaček na jednu úroveň a čím vyšší úroveň, tím větší požadavek.
No já to vidím tak, že "normální" hráč je rád, že ji má po měsíci na trojce, takže bych zůstal v klidu. A mazáci, co staví druhou sochu, jsou poměrně výjimeční. Zdaleka ne každý udělá za jedno CB 2000 bojů. Je to budova, kterou si musí člověk opravdu zasloužit, na rozdíl od mnoha jiných, jako je třeba vlak. Takže já jsem se současným nastavením v pohodě.
 

d arvit

Odborník
nemyslim si že by to s jejím získávánim bylo až tak obtížné - nejdéle do dvou měsíců bude mít i neaktivní člen aktivního cechu hrající diamant/platinu ligu lvl 5 bez práce, a když uvážim 5 cechů v diamantu a 2x3 cechy ve zlatě (tam je ještě dost plánků za umístění) tak je to 11 nejaktivnějších cechů, združujících velkou část aktivních hráčů. To mluvim o neaktivních členech, ti aktivnější budou tou dobou dokončovat druhou sochu.. takže v létě už bude mít aktivní člen aktivního cechu 4x lvl 5 nebo obdobný lvlový ekvivalent, kolik jich budou mít šílenci co dávaji 2k bitev za kolo si netroufám odhadovat :p
 

DeletedUser17927

Host
Nejde o trestání aktivních, jen jí jde za krátký čas až moc snadno získat na to, co přináší jednotlivci natož cechu a zároveň, a to hlavně, bez omezení množství ve městě. Představuje něco jako "žolíka" mezi budovami.. Když hraješ karty a máš ruku plnou žolíků, tak se hra stává jednotvárnou a přestává být zábavnou. Šintó a Ygg je zaslouženej. Mít jich 50 ve městě by byla nuda.
 

peepee77

Veterán
Nemyslám si, že by to byla tak ultimátní budova. Dává zboží do pokladny a korunky, ale těch surek není zas tak moc, ty pravý zásoby v pokladně dělá ARC a v top cechu je běžný, že ho má většina hráčů na 80+. Pro hráče jsou ty body super, ale určitě si nezaplácám město jenom tím. Třeba Síní slávy mám ve městě 16 a taky se daj celkem snadno získa prakticky v každým eventu kterých je požehnaně.
 

dudasek

Znalec
jako je to o moc lepší,než síň a nepotřebuje motivace..lepší i než svatyně na body,která motnout potřebuje...ono to ale omrzí mít ve městě jen sochy cti-možná budou mít hráči z platinových lig 10+ kousků,ale ultimátní je zatím jen Šinto,Ygg,blázinec,veletrh a vraní hnízdo,když dává body....
 

DeletedUser17617

Host
Socha cti by klidně mohla mít 10 lvl - s tím že by úrovně 6 - 10 potřebovaly po 500 segmentech na komplet
každý by si mohl vybrat jestli dá 200ks do nové budovy - nebo bude pokračovat po 500 další lvl
samozřejmě že by tam už musely být zajímavé bonusy ( včetně % útoku a obrany pro útočící armádu )
 

d arvit

Odborník
socha cti je dobrá, ale nemyslim že by byla natolik dobrá na to jí omezovat počty nebo zdražovat lvly
jak už bylo řečeno, surky jsou zanedbatelný - i 10 soch na lvl 5 nedá to co 1 arc lvl 80
korunky potěší, ale při milionových požadavcích na lvl už to taky neni žádná hitparáda, jen ty body bez motivace jsou topovka..
 

dudasek

Znalec
kolik máte soch cti na levelu 5,že vás nudí?
tipuju 2-3 kousky na lvl 1/2... staráte se o 5+lvl?vaše starosti bych chtěl mít!
jasně,že časem to bude odpad,jako síně slávy,ale proč to řešíte teď?
 

DeletedUser17617

Host
kolik máte soch cti na levelu 5,že vás nudí?
tipuju 2-3 kousky na lvl 1/2... staráte se o 5+lvl?vaše starosti bych chtěl mít!
jasně,že časem to bude odpad,jako síně slávy,ale proč to řešíte teď?
Po nějaké době zase Socha cti :)
po dvou měsících možná nějaké cechy začínají pociťovat nedostatek některého druhu zboží v pokladně
dovedl bych si představit že by Socha cti ( jen při dosažení 5.lvl ) dávala do pokladny konkrétní ( hráčem zvolené ) zboží - které by se dalo třeba jednou týdně změnit na jiné ...
 
Nahoru