Sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

mutinka

Nováček
Ahojte,chci se zeptat.Již týden na světě C mám jen 16 sousedů.Jak je to možné a proč se to nedoplní.Se 16 sousedy se vážně hrát nedá...:mad:
 

DeletedUser2298

Host
Po novém modelu sloučení přišla celkem rychle letní akce - u ní je problém, že je provázána se sousedstvím ruletou... což nebylo asi nejpraktičtější řešení. Ale jakmile byla spuštěna, tak do té doby se moc pohybů v sousedtví dít nemůže a nebude - mimo přičlenění nově vzniklých účtů.. A jak říká qpaly - sem je to celkem zbytečné psát - o tom, že současný systém není dokonalý my jako český FoE tým víme.. a tuto informaci vědí i v INNO, kam jsme ji samozřejmě delegovali.. Ale jen vývojáři mohou něco s daným modelem sousedství udělat, ale dokud neskončí akce, tak změna prostě není možná - je to nemilé ale aktuálně se holt nedá nic dělat... vyjma psaní naštvaných příspěvků ( které nic nevyřeší a max. vynesou kartu na foru..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Mám jen takoví malý dotaz.Do jakého počtu se budou dorovnávat sousedi?Klasických 80 nebo to bude taky jinak?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Pokud nebude nahlášena změna, bude to jako je zrovna teď. :)
 

DeletedUser

Host
Tak to má moje sousedství krapítek nadstav. Uvítal bych, kdybych si to mohl s mutinkou prohodit. Sousedství se šestnácti lidma se dá ukočírovat a člověk za ten den i něco vyrobí (přecijen přijde krást maximálně šestnáct lidí za den a ne osmdesátjedna)
 

Thesseus

Znalec
A co takhle obrana? Víš že si do ní můžeš dát vojáky? Nebo je 81 soupeřů minimálně o tři věky vyspělejší než Ty?
 

DeletedUser

Host
V obraně mám nepřiložené vojáky z poslední doby - projdou všichni sousedé, nema probléma.
 

trojan1673

Veterán
Já se chci zeptat jak to mám udělat abych měla šanci na první místo v PVP turnajích,když tu mám za sousedy členy cechu (8).
A nejsem sama ČSR a Authoryty tu vedou.
Takhle ostatní maj pohodu,ale tyhle dva cechy to nedaj pokud nemůžou jít proti stejnému počtu sousedů jako ostatní:-(
 

DeletedUser

Host
Ahoj trojan1673, v turnajích PVP lze zabodovat a získat první místa. Jsem s tebou v sousedech a jde to. Stejně jako ty, mám mezi sousedy členy našeho cechu a zároveň i několik přátel, na které neútočím ani přes věž PVP. Je to jen o taktice. Nemůžu říct, že mám zrovna pohodu, ale snažím se :)
 

trojan1673

Veterán
Ahoj nika75 to je možné,ale nemáš tu 9 členů cechu a asi 10 přátel kterým ted postupně musím zrušit přátelství abych měla alespon nějakou šanci.
Většina z vás bohužel sundala obranu a máte tam dva kopitníky takže já musím udělat to samé abych vám nedávala body.
 

DeletedUser3139

Host
Ono to není o tom, jestli tvoje divize v obraně jsou ,,nepřiloženo", či nikoliv. To na výsledek boje tuším vliv nemá. Ale je to o složení armády (druhy jednotek) a o bonusech (VS a např. ohně). Takže zkus překopat složení obranné army a vylepšit obranné VS. Ohně byly bohužel na velikonoce a letním kole štěstí.:rolleyes:
A tím, že do obrany nedáš vojsko si taky moc nepolepšíš. Pokud tě soupeř porazí, tak dostane celkem zanedbatelný bodový bonus a pokud máš město nastaveno tak, že po dokončení vše vybereš, tak tě ani nevyrabuje.
Teď mi napadla ještě jedna věc, pokud bojuješ na automat, tak na první místo nedosáhneš. Pokud bojuješ sama, tak zase to chce testovat různé složení útočné army a různé způsoby boje. Ten ruský, nas mnógo, hrrrrr na ně, ten tedy fakt nefunguje! :)
 

DeletedUser

Host
Trojan1673: Mimo členů cechu mám přátel mezi sousedy dost a přátelství jim kvůli turnajům PVP nezruším. Měla by jsi pravdu v tom případě, pokud bys měla opravdu hodně členů z cechu mezi sousedy a přátel též. V tom bych ti pak dala za pravdu. Toto jsme měli v minulém sousedství, kdy členové našeho cechu tvořili přes polovinu sousedů a k tomu se přidalo i pár přátel :) Tam šance skutečně nebyla nebo byla velmi malá. Myslím si, že při počtu 83 sousedů, které máme, se dá v pohodě v turnajích PVP bojovat a místa včetně prvních získat. Nemluvě o tom, že se odvoláváš na své členy cechu, z nichž většina má v obraně též 2 kopiníky, takže jsou body z útoku pro ostatní, dalo by se říci, zanedbatelné. Udržet se v turnajích PVP dá u nás skutečně velkou práci, ale pouze z toho důvodu, že je zde velmi mnoho schopných bojovníků. Stále tvrdím, že je to o taktice boje a rozvržení strategie a nemá cenu brečet nad tím, zda má někdo 8 členů cechu v sousedech či nikoliv.
 

DeletedUser

Host
Plne souhlasim s Trojan1673, neda se vyhrat, clovek porazi vsechny sousedy kazdy den a stejne nevyhraje, jen kvuli tomu, ze je v top cechu.

Dnes se mis stejne jako posledne zmenili 4 sousedi ato jeste kolem 70 mista, to ma byt ta "spravedliva" vymena sousedu?

Jinak Nika75 sice pises, ze se da vyhrat, ale na 1.miste jsem te za posledni 2 mesice videl jednou a to na zacatku......
 

DeletedUser

Host
Zapomnel jsem dodat, ze se bavim o dobe pokroku, v prumyslove dobe se v nasem sousedstvi zrejme vyhrat da, kdyz se vsichni pretahujem o 1 flek na jinem kontinentu.
Vyresila jsi to sice lisacky, ale nevim jestli je reseni noveho stylu sousedstvi udelat krok zpet.....
Nechci se s nekym prit, jen mi prijde divne, ze sousede se sice meni co 14 dni.
Ale jak, prvnich 60 zustava stejnych a tech par, co vymeni to maji zrejme za trest....

Docela, by me zajimalo, kdybych treba 14 dni na nikoho nezautocil, zda by me hra pak neprehodila mezi uplne jine sousedy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zajimave bylo receno ze se sousedi budou menit 1x za 14 dni ,ted uz probehla vymena spusedu 3tyden po sobe,dalsi zajimavost je zeela je brat pomerna cast sousedstvi,coz u me dnes znamena ze vzali jen me a kelikoz hraji 2mesice a bojuji jak das a hodily me nahoru,takze jsem prvni ale 70%sousedu je ve vyvoji predemnou.
 

DeletedUser8798

Host
No jasně, já se držel taky na prvních příčkách v poháru ...do včerejška, když jsem měl rovnocenný sousedy, ale po dnešním míchání si neškrtnu.
Mám 30.000 a většina sousedů má okolo 200.000 bodů i 300 a nejsilnější 480.000 - takže doba pokroku, průmyslový věk...atd
Takže já ve vrcholným středověku s 30.000 bodama fakt fakt moc šanci nemám.
A jako rady, že si mám dát vojáky do obrany - ehm, mám tam nejsilnější co můžu mít, ale jsou na 1 ránu mrtví.
Jsem z toho dost otrávenej.
Baví mne bojovat, ale ted nemám proti komu, jako proti době o 3 doby vyšší? To je lepší si ty vojáky rovnou vymazat - vyjde to nastejno a aspoň se neztrapnim :-/
 

DeletedUser

Host
Obliteratecz: Na tvůj dotaz: Docela, by mě zajímalo, kdybych třeba 14 dni na nikoho nezaútočil, zda by mě hra pak nepřehodila mezi úplně jiné sousedy?

Ti mohu dát odpověď která tě nepotěší. Již od začátku spojení sousedství v sousedství nebojuji (spravedlivě mě to šouplo hned na začátku do sousedství kde jsem prostě na medaile z PvP neměla nejmenší šanci tak proč se snažit). Stále jsem v něm, takže ignorace sousedů tě z sousedství nepřesune. Jediné co tě přesune je to, že nebudeš nějakou dobu hrát (propadne ti velké množství FB) a pro neaktivitu tě přesunou.
 

DeletedUser3139

Host
Tak tenhle nový systém je fakt nějak zamotaný. Při tom prvním mixu mně to sice nepostihlo, ale přidalo mi to z 46 sousedů na tuším 85. Od té doby mi sousedi klesli na 75 a dnes byli zase doplněni na 80. Všechno to byli hráči tak 200 - 400 tisíc. Takže naše sousedství je tak nějak stále v rozsahu od 1 693 000 do 86 000 a s tak nějak zhruba rovnoměrnými rozestupy.
Takže žádné nové přerozdělení se nekonalo, pouze bylo doplnění na 80. Nevím, jak to proběhlo jinde, takže to nemohu porovnat. A to s tou aktivitou, že by to mohla ovlivnit, tak to asi nebude fungovat. Já jsem měl ve věži asi 2 500 000 bodů a nikam mně to nepřehodilo. Takže jak se tu píše, tak neaktivita, jak správně píše netopirek, nepomáhá a aktivita, jak jsem zjistil já, tak taky ne!
Proto si myslím, že jediné východisko je, že zapomeneme na mix co tu s námi dělají tvůrci a jediné co pomůže je, že se začnou více stavět a vylepšovat válečné a ostatní VS a začneme mydlit schody všem sousedům, u kterých to jen trochu půjde!
A ještě doplnění: Nejhůř na tom jsou ti s málo body. Tam se musí udělat snad jen jedna věc co funguje. Nastavit si výběr surovin tak, aby mně nešlo vyrabovat, nastavit obrannou army tak, aby byla co nejsilnější (nemusí vyhrávat, stačí pokud způsobuje škody!), takže dvě kopí je nesmysl.
I mně kdysi rabovali jak o závod, teď mám bonusy z VS, takže je tak trochu problém mně přeprat, Ale trvalo mi to tak 3 - 4 měsíce, než se mi podařilo situaci obrátit a teď vyhrávám zase já.
A na této hře se mi líbí, že to stavění města je až druhořadé, prioritou je vymyslet jak na to! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru