soused nesoused

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Svět: Cirgard
  • Prohlížeč a verze: ie10
  • Popis chyby: V zebricku vidim hrace Zavis jako souseda, mezi sousedy ale neni, i po reloadu
  • Screenshoty:
    foesousedi.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje:
  • Detail chyby: kouknul jsem se dal v zebricku a tech lidi je tam vic, kdyz je navstivim, tak nemuzu motivovat, ale muzu davat body do VB
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Dle mého názoru to chyba není, ve spodní liště se ukazují jen aktivní sousedi. Když to v žebříčku můžeš naleznout všechny. A to že nejde motivovat/zušlechtit to může jen potvrzovat.
 

trojan1673

Veterán
Také si myslím, že chyba to není.
Já mám v sousedech podle žebříčku hráče drobos76, který asi přestal hrát, ale v reálu tam není.
Dříve to můj soused byl a asi tam zůstal zařazen i když není aktivní.
 

DeletedUser

Host
nasel jsem 6 lidi jen v prvni tisicovce, kteri by meli byt moji sousedi a ani jeden z nich nikdy muj soused nebyl, navic mam 80 aktivnich sousedu, coz by mel byt limit, jestli se nepletu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
pro spy666: To s tím limitem není asi úplně pravda, protože podle mých zkušeností jsem měl 86, ale taky 74 sousedů. Ale určitě to je lepší, než to bývalo kdysi, kdy jsem jich měl taky třeba 41. No a když k počtu těch aktivních (viditelných) připočteš ty viditelné pouze v seznamu, tak se dostaneš na počet, co uvádím výše.
 

DeletedUser2298

Host
Sousedství je podle posledního modelu tvořeno "bloky" - takže pokud je blok třeba 40ti sousedů, ale aktivních je z nich třeba jen 18.. tak může být aktuální sousedství tvořeno třeba 3-4 bloky.. a tím pádem je tvořeno třeba reálně třeba ze 160ti hráčů ale aktivních je jich okolo těch 80... Tím pádem můžete v žebříčku najít "sousedy", které jste opravdu v životě neviděli... protože třeba X měsíců nehrají ale jejich účty nebyly vymazány a při slučování sousedství byly prostě přiřazeni.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru