Sousedství - opět...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9906

Host
Barbucha 11, vítej do klubu:) Já už to před časem přestal řešit, prostě jsem konstatoval, že si ten počítač na mě zasedl. Za 14 dní jsem se vždycky propracoval v sousedství někam doprostřed a pok hned šup na konec..Takže všechna ta vysvětlení o vb, postupu ve stromu výzkumu a umístění se stejnověkými sousedy jsou slušně řečeno nepravdivé. Jednou jsem to skusil, počkal jsem s postupem do další doby až po změně sousedství, 14 dní jsem byl jeden z 2-3 v nové době a pak hned šup a byl jsem poslední a jediný o dobu pozadu.
 

DeletedUser14058

Host
Milý rOxmaNsi (BTW, hrozný nick), hraji na všech pěti světech, na všech jsem na konci v sousedství, i když v globálním žebříčku je okolo mne ne 20, ale stovky lidí, co mají podobné množství bodů. Ono někdy to nejjednoduší vysvětlení může mít hodně daleko ke skutečnosti.
V oceánce a ledovce je většina lidí, co to hrají, newbíků v nižších dobách přes intenzivní TV reklamu není zas tolik, kolik by si INNO přálo.
A jen úplně na okraj - hold znamená poctu, vzdání cti, ekvivalent výrazu zkrátka, prostě je počeštěné slovíčko "holt" :)

Qwertíku, asi tak :)
Já to beru jako trest za to, že na spousty s prominutím přiblblých eventů reaguji tak, že je prostě ignoruji, na rozdíl od toho nadšeného stádečka, co se může přetrhnout, aby plnilo úkoly typu "zbourej co máš a znovu to postav"...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Co se rozdělení hráčů v dobách týče, toto uveřejnilo innogames v 1/3 tohoto roku
d2cF.png
 

DeletedUser14058

Host
Lorde díky, ale k informacím, jež poskytuje INNO jsem se během doby naučila přistupovat s velkou dávkou skepse a nedůvěry :)
BTW, ten starý avatar ti slušel víc ;)
 

DeletedUser14298

Host
Že ty musíš mít se vším prostě problém. Děláš jako kdyby tvá přezdívka byla bůhvíjaká a každý si z ní sedl na zadek. Jmenuji se Roman a proto přezdívka rOxmaN, to 's' na konci je bohužel z důvodu toho, že jsem zde hrál dříve pod svou originální přezdívkou ale registroval jsem se znovu, což už je můj problém, každopádně to nemění nic na tom, že zde nemusíš ještě útočit skrz to, kdo jaký používá jméno ve hře či hrách.

Ale na urážky od tebe jsem si již dávno zvykl - stačí mi tvůj popisek města - je to sice off topic, ale nechápu proč bych si měl řešit nějaký komplex z důvodu malého přirození za to, že na tebe útočím? Takže jen protože na tebe zaútočím tak to znamená, že mě bůh neobdaroval tak jak by si tvá osoba přála, nebo jak to mám chápat?

Ty všude prezentuješ, že tuto hru máš pouze a jen jako "zábavu", že to zapneš jednou denně, prostě "sváteční" hráč nazval bych ( když máš ve městě cesty z doby železné, apod. ) ale pak přijdeš na fórum a máš nějaké problémy. Tak buď jsi hráč, kterému je to úplně u zadní části těla jak furt stále všude říkáš a nebo si řešíš ty nějaký komplex, že jsi mezi posledními.

Pokud ty nejsi schopna se vyjadřovat s respektem, patřičnou úctou a vychováním, nečekej stejné jednání ani z mé strany .. Myslel jsem si, že zde chceš vést pouze diskuzi k tebou založenému tématu a ne tady ještě útočit na ostatní hráče .. Pokud jsem na tebe někde útočil já nebo tě nějak urazil tak mi to prosím řekni, protože já si toho nejsem vědom ..

Ale jinak máš naprostou pravdu no .. INNO tě trestá za to, že máš hloupé komentáře, že neplníš eventy, že nejsi celá hotová z toho, že je nějaký event, apod. tak prostě jejich hlavní činností je takové hráče odhalit a za trest je šoupnout na konec sousedství! .. GOOD IDEA!

PS.: A když nevěříš statistikám INNA, kdepak jsi prosím vzala tuto informaci? Rád bych si přečetl takové zajímavé informace přímo od zdroje .. ( Pokud je to jen tvůj výstřel do prázdna, tak si rád nechám vysvětlit jak jsi na to přišla ty sama )
Newbíků v nižších dobách přes intenzivní TV reklamu není zas tolik, kolik by si INNO přálo.

S pozdravem
Hrozný Nick
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Koukáš že těch problémů máš vážně spoustu. No nevadí, na tvé uražené fabulace nemá cenu nějak extra reagovat, jen jsem překvapená, jak vcelku nevinná poznámka o hrozném nicku spustí plačtivou tirádu :)
 

Svatej

Legenda
bobbyc: Nejsi jediný kdo to tu kdy řešil. Naštěstí jsou tu věci jako pravidla fóra. Konkrétně §2
"• Vzhledem k tomu, že se na fóru i ve hře objevují různé věkové kategorie, komunikace by měla být zdvořilá a s úctou."
Pod což se dá shovat téměř cokoli. :D Takže proč se s takovými malichernostmi zabývat, když to za mě udělá modeátor? ;)
Ostatně jak vidím tak kompromitovanou část textu od Barbucha 11 už moderátor stihl uklidit... ;) :D

Co se mého avataru týče, je přechodný. Jak jsem psal k diskuzi k probíhající události, je to znak Minas Morgulu nakreslený J.R.R. Tolkienem. ;) Mám ho právě proto že černá věž z eventu je až nápadně podobná Minas Morgulu. ;) Ostatně nejem vzhledem, ale i jménem, "Minas Morgul" se překládá jako "Věž černé magie". ;)

K obrázku: Možná že si to inno upravilo podle svého, možná že ne. Vzhledem k tomu že neznám žádný jiný zdroj této informace, rozhodl jsem se mu věřit. Ostatně, čeho by innogames dosáhlo změnou dat v tomto grafu?
 

DeletedUser14058

Host
Lorde, já ten avatar znám a vím, co znamená, jen se mi ten starý prostě líbil víc ;)
Nevím jakou kompromitovanou část myslíš, ale jak tak projíždím příspěvky, nemyslím že by někdo něco mazal, jen dva těsně po sobě jdoucí posty byly sloučeny v jeden. Jinak si nemyslím, že by na oslovení "milý rOxManSi" bylo něco urážlivého (i když samozřejmě netuším, zda to původně nebyla nějaká nadávka, ale to už jde trochu mimo mne).
A co mám v popisu města a jaké mám názory je doufám pořád ještě možné svobodně prezentovat (a doufám že to tak zůstane i po volbách).
Že se někdo cítí býti potrefenou husou a musí na toto téma zakejhat taky není můj problém.
Že mám ve městě drze cesty ze železné doby je snad taky moje věc a že je mi nějaké pořadí na háku je snad taky moje právo. Dovolila jsem si pouze projevit zvědavost, co se skladby sousedství týče. Netušila jsem, že to někomu bude tak vadit, aby tu musel psát ublížené elaboráty.
Přeji hezký večer :)
 

DeletedUser12887

Host
Co se vam děje. Prostě je to hra, ale jasné někdy jsou na vrchu spis osobní trable

Zdravím, předem podotýkám, že jsem poctivě prošla všechna témata, ale na tenhle problém jsem nenarazila (možná jsem ho přehlédla).
Hraji na všech světech, takže po každé výměně sousedství mi přijde divné, že jsem na každém světě pokaždé až na konci sousedů.
Vlastně někde ne až na konci, někde se mi podařilo vyšplhat až na 63. příčku. Předpokládala bych, že když jsem s velkou bodovou ztrátou na konci silné skupiny sousedů, příště budu zařazena do slabší skupiny, kde budou mít ostatní kolem mne plus minus podobný bodový status. Ale po každé výměně je to stejné - konec tabulky...
Zdůrazňuji, že si nestěžuji - jen jsem zvědavá, proč tomu tak je, jinak mi na sousedech nezáleží a rabování se nebojím, to si dokážu ošetřit.
Děkuji za pozornost :)
Netroufám si tvrdit že to bude taky dáno aktivitou herní. Na to pak asi bude složitější vzorec.
Pořád to máš lepší než když jsem treba v.kolonialu byl na 80. Příčce a nade mnou nejnižší věk průmysl a pak uz všechno nahoru od pokroku do postmoderny
Hrát jsem nepřestal a jsem vlastně všude kromě East Nagach v nejvyšší éře
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Fakt už nevím, jak to napsat srozumitelněji...
NEVADÍ mi, že jsem poslední v sousedství s hodně velkým odstupem od předposledního a jako jediná v ledovce, kdežto všichni ostatní v oceánce. Aspoň mám v obchodě na výběr všechno poslední zboží :)
(Jedná se o svět E, na všech ostatních jsem na konci oceánky).
Jen jsem chtěla vědět, PROČ tomu tak je. Nic víc...
 

Ruda80

Dopisovatel
Za mě asi takto, na první místo v zítra je potřeba kolem 11mega, tak asi tak. Ikdyž už jsem viděl i 15 mega.... Důležitý je pooomalu postupovat a nehnat se moc rychle, to je akorát cesta do pekel a nechat se rabovat. Poslední v mojim sousedství má přesně 1 134 183
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru