Soutěž globálního chatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
forum.png

Vážení soutěžící,

koncem roku 2016 jsme uspořádali na české verzi Forge of Empires poslední soutěže na globálním chatu. Určitě si mnozí hráči pamatují na „šmoulu“, který se objevil jednou za čas na nějakém světě, položil pár otázek, rozdal odměny a zase odešel. Avšak je tady i spousta hráčů, kteří už neměli možnost si soutěž zahrát. Na nějaký čas jsme si totiž od ní dali pauzu, abychom ji teď mohli uvést do nové, mnohem zábavnější podoby.

Ve stručnosti připomeneme, o čem Soutěž na globálním chatu byla:
Principem soutěže bylo pokládání otázek moderátorem na globálním chatu ve hře. Soutěžící pak měli za úkol na tyto otázky odpovědět pokud možno co nejrychleji a správně. První a správná odpověď byla obodována jedním bodem. Hra trvala tak dlouho, dokud některý z hráčů nezískal celkem tři body. V té chvíli se stal vítězem a získal odměnu. Světy se střídaly a každý týden soutěž probíhala aspoň na jednom z nich. A ti nejlepší z nejlepších se pak utkali ve Šlechtickém turnaji. Vítěz turnaje se mohl pyšnit titulem Šlechtic. Pokud byste se rádi podívali na historii Soutěže na globálním chatu, můžete v této sekci.

Dnes bychom vám ale rádi představili Soutěž globálního chatu v novém kabátě. Dlouho jsme přemýšleli, vymýšleli, psali, tvořili a těšili se na tuto chvíli. Na chvíli, kdy vám ukážeme, co jsme si pro vás připravili.

Abyste se lépe orientovali a soutěž pochopili, připravili jsme si pro vás klíč, jak při čtení postupovat. Ze všeho nejdříve doporučujeme přečíst pravidla soutěže. V nich najdete vše, co pro hraní potřebujete – obecné zásady, princip bodování, princip pohybu po herním plánu nebo způsob tahání karet. Dále se podívejte na herní plán. Na něm vidíte vyobrazena různě barevná políčka. Každá barva, kromě bílé, znamená nějaký efekt, nebo odměnu. Seznam efektů a odměn najdete tady. Pokud si nejste jistí nějakým pojmem, připravili jsme slovníček pojmů, který vám vše objasní. A pokud vám ještě něco není jasné, ptejte se v diskuzi.

Věříme, že pro vás soutěž bude zábavou a zpestřením hry Forge of Empires. A možná trochu výzvou, protože herní plán je společných pro všech pět světů! Tak se nebojte ukázat svého soutěživého ducha a získejte jako první hlavní odměnu.

A teď asi to nejdůležitější, na co všichni čekáte. Kdy Soutěž globálního chatu začne?
Na první soutěž se můžete těšit už 13. 1. 2018. Ale nepovíme vám, na kterém světě. To si, s dovolením, necháme jako překvapení.

Také chceme upozornit, že následující týdny bude soutěž ve „zkušebním provozu“. Během této doby budeme dolaďovat případné nesrovnalosti.

Přejeme hezkou zábavu!
S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru