soutěže

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11819

Host
zdravím všechny čtenáře
můj nápad je jednoduchý,místo diamantíků,co kdyby se za soutěže mohli získat budovy, rozšíření, jednotky,plánky na velkolepé budovy
jak je to myšleno,vítěz soutěže by získal 1 rozšíření zdarma ,jednu budovu ze své éry dle svého výběru,4 vojenské jednotky ze své éry které by si zvolil a třeba 1 plánek na velkolepou budovu,s tím že by ten plánek nebyl také náhodný ale vždy by byl ten který nemá a zvolil by si budovu ,kdyby šlo něco podobného bylo by to určitě zajímavější pro hráče a celkově by se odměna za vítězství a umístění při tom nijak moc nezvedla co do prostředků,bavil jsem se o tom s ostatními a hodně lidí by taková nebo podobná odměna zaujala
a i hře udělá lepší reklamu něco takového než pár diamantíků,spousta lidí si totiž řekne že je to ostuda jak je forge lakomé atd.
já osobně chápu že ti co ty soutěže pořádají to nemají snadné ale uznejte sami,nebylo by lepší pořádat soutěže za odměny které můžete navíc často získat při různých akcích?bylo by to asponˇve smyslu a stylu hry ne?
 

DeletedUser9906

Host
Já nevím, jak vysoká je odměna v diamantech v těch soutěžích, které máš na mysli, ale všechny ty věci, cos vyjmenoval, jdou za ně koupit, tak proč tak složitě? Jestli se za ně nedá koupit třeba budova, nebo rozšíření, tak ať přidají.)))))
 

DeletedUser7766

Host
No nevím, jestli odměna cca 400 diamantů je zrovna málo - to má člověk hned dva plánky, které chce :confused:
 

Henzisek

Znalec
Každý týden probíhá soutěž na globálním chatu kde lze získat podobné odměny jako píšeš.

Diamanty jsou měna ve hře a lze za ně spoustu věcí koupit. Např. za první místo bývá zpravidla 600 diamantů, za to můžeš koupit jednu čí více speciální budovu, 3, plánky, 1-3 rozšíření.

Ale nápad je zajímavý a zkusíme se s týmem na něj podívat.
 

DeletedUser7347

Host
No nevím tuším že od moderní doby za 600 dia rozšíření nekoupíš
 

DeletedUser2059

Host
Tyto odměny lze získat jak bylo řečeno v SGCH, HONBA ZA POKLADEM, ODMĚNY U ZADAVATELŮ ÚKOLŮ,...
Jestli tedy asi myslíš soutěže na fóru, tak nemůžeme rozdávat diamanty jen tak kolik chceme, samozřejmě pokud bychom rozdávali konkrétní odměny, tak by to bylo pro někoho výhodnější pro někoho méně. Pokud by někdo vyhrál třeba plánek, který je mu zrovna k ničemu, tak má smůlu? Jeden plánek stojí 200 dia a pokud by je chtěl utratit za něco jiného tak bych mu je nechal. Diamanty jsou univerzální komoditou.
Nicméně sám jsem incioval větší rozmanitost odměn v soutěžích, jako právě v SGCH. :)
 

DeletedUser2451

Host
je fak že např v době současnost za 600 dia koupím fakt velký .....
 

DeletedUser2451

Host
proč kupovat tyhle budovy když zas tak výhodné o proti běžně dostupným budovám nejsou tedy co se současnosti týče
 

Dan 77

Veterán
Koupíš například Nábřežní vilu, Společnost počítačových her nebo Kasíno :)
To je málo?
Jo. :D
Teď vážně: spíš rozšíření nebo konkrétní chybějící plánky by zato stály. Ale z diamantových budov jsou nejlepší asi kulturní budovy.
Odměny rozdáváte vy a nemám do toho co mluvit, prostě můžeme brát to, co se jako odměny v soutěži nabízí. Ale podle mého názoru jsou ty odměny na poměry FoE malé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru