Soutěžní příspěvek 2 "Dezerterka"(East-Nagach)

• Zakladatel vlákna DeletedUser18138
  • Vytvořeno

DeletedUser18138

Host
1. Zimní událost
2. Forge Bowl
3. Podzimní událost
4. Archeologická událost
5. Jarní událost
6. Letní událost
7. Den svatého Patrika
8. Halloween

G.F.Lord

Turista
Ahoj. Vím že to sem asi nepatří, ale chci se zeptat na Archeologickou událost nínější. V muzeu mně trápí že nemám ještě posbírány všechny artefakty. Stříbrná hl. tab. 2. a Zlatá hl. tab. Máš stím taky takový problém? Mám úkoly hotovy a do tech menších se mně moc nechce. Kde je získám a proč tomu tak je. Díky.

Nerozumím tomu, jak ses dostal až sem a přitom si nevšiml oddílu Otázky. Když už neumíš pracovat s fórem, tak se příště zeptej na podpoře. Ušetříš nás tím vlny nevole. ;) Navíc je takhle šance, že si nikdo tvého dotazu ani nevšimne.
---
V muzeu mně trápí že nemám ještě posbírány všechny artefakty.
Předpokládám, že artefakty myslíš hliněné destičky.
---
Stříbrná hl. tab. 2. a Zlatá hl. tab. Máš stím taky takový problém?
To, jestli na dané tabulky narazíš, je dáno náhodou a nemůžeš to ovlivnit.
Snad jsem tím odpověděl i na:
Kde je získám a proč tomu tak je.
---
Mám úkoly hotovy a do tech menších se mně moc nechce.
Jestli těmi menšími myslíš úkoly z destiček, nikdo tě do nich nenutí ;) Za mě osobně nic moc (krom 20 svitků) ani nenabízejí, pokud nedokončíš celou sadu, za kterou dostaneš Historikovu odměnu. Tedy až na zlatou, za kterou dostaneš mramorovou bránu. Plnění destičkových úkolových řad je dobrovolné a je na každém z nás posoudit, zda má cenu je dělat, nebo ne.
---
Příště, před přidáním příspěvku na forum, věnuj trochu času tomu, abys našel správný oddíl/vlákno a otázku umísti tam ;) Pomůžeš tím nejen nám, ale hlavně sobě :)