Spatne fungujici POMOC

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Podle informaci, ma POMOC fungovat nasledovne:
Jak přesně ale výběr budovy funguje? Velmi jednoduše:
1. Upřednostňované jsou budovy, které poskytují nějaký bonus navíc jsou-li namotivované/zušlechtěné, jako např. Svatyně znalostí nebo Tygrovo doupě.
2. V případě, že hráč nemá ve městě žádné takové budovy, nebo jsou už všechny namotivované/zušlechtěné, systém vybere náhodně jakoukoliv jinou budovu z nejpozdější dosažené doby.

Misto motivace nejnovejsich budov, system uprednostnuje dekorace i o 2 doby starsi, nez budovy. Dokonce je uprednostnena tresen(dekorace soucasnosti) pred nakupnim centrem(kulturni budova soucasnosti). Tohle soudruzi v Hamburku nedomysleli.
.
Historie udalosti:
pomoc.jpg
Pohled na mesto:
pomoc2.jpg
.
Mimochodem, slunecni hodiny jsou z moderni doby ...
.
Strom lasky z pokroku drive nez domy ze soucasnosti? Co to jako ma byt?
pomoc3.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
No je zde zatím zásadní otázka - zda ta M/Z popisovaná výše byla provedena automatem.. nebo ji někdo provedl manuálně a záměrně? Já když třeba chodím oklikávat "nepřátele", tak dávám M/Z na dekorace či slabé budovy.. Zkus se zeptat zprávou těch lidí, jestli ti klikali manuálně či novým automatem.. tato informace je podle mě celkem zásadní pro zjištění zda je to chyba ( a ona asi nejspíš i bude..)
 

DeletedUser6375

Host
Mně to zušlechťuje městské stromy z pokroku, zatímco postmoderní skleníky, síně slávy či moderní králové stojí bez povšimnutí :) Takže to údajné pravidlo o M/Z nejpozdějších staveb skutečně neodpovídá realitě :) A zušlechtění proběhlo od cechu a přátel...
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj potvrzuji u mne to dává též dekorace a celkově zušlechtění před vším ostatním.
 

DeletedUser

Host
jude, to jsem prave udelal a odpoved byla .. AUTOMAT

Aktualne to funguje tak, ze nejprve zuslechtuje, pak motivuje domy a nakonec motivuje vyrobny
 

DeletedUser

Host
Také potvrzuji výskyt chyby.
U mne to dalo přednost několika reklamním tabulím (pokrokú před Síní slávy (postmoderna). Nemluvě o zásobách a zlatkách, kdy automat upřednostňuje pokrok před současností, nebo postmodernou. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Tuto chybu potvrdit nemohu, jelikož žádné dekorace nemám ;) Ale na betě to tak bylo.
 

DeletedUser10546

Host
Když se podíváte,jakým způsobem tlačítko funguje,tak se dočtete, že jsou upřednostněny budovy, které poskytují nějaký bonus nevíc, což hned po svatyni a doupěti (možná i jiné, ne Síň,ta dává bonus cechu) jsou nařadě všechny zušlechtění a to pěkně od hora dolů podle dob. Takže ano,je to účel. Už mám zušlechtěné všechny dekorace a to pěkně sestupně. Tedy už ne,všechny jsem je smazala a teď se začne pěkně motivovat. :)Jo a když je vše zušlechtěno, tak se teprve začne sestupně motivovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru