Speciální úkol

Pls mám úkol prozkoumej provincii na vychod oh Santa Cataliny ... a už jsem získala asi 5 provincií a dostala se na nový kontinent ... tam mám prozkoumane už další 2 provincie a furt nic ... na kterém kontinentu to vůbec je ... aspoň která doba nebo jaké se u toho těží suroviny...
... tak to už vím, jsem o o mapu dál a furt nic. Vsechny provincie na dané mapě s provincií Santa Cataliny mám prozkoumané a zelené, když ale přejdu na mapu světa tak tato oblast s touto konkrétní provincií je červená. Nevím kde je chyba. Dííík moc
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, provincie Santa Catalina je na mapě Průmyslového věku ve spodní části. Pokud ji máš celou zabranou tak by si měla mít přístup k následující východní oblasti. Ujisti se první že tvůj průzkumník momentálně nezkoumá další oblast a budeš jej moct vyslat. Pokud však ne přilož sem prosím obrázek se stavem mapy zda ti tam nechybí něco jiného. :)

iU3bkfS.png
 
Dííík...žádnou provincií na prozkoumání jsem tam neměla, až teď po prozkoumání provincie Iguima se mi objevila vedle Santa ... další na prozkoumání... tak snad to bude ok.
 
Nahoru