Spokojenost s uložením budovy :)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14064
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14064

Host
Ahojte, najde se ještě někdo, kdo se těší na to, až mu na konci pekla L4 padne uložení budovy? Nebo spolu s kolektivem vývojářů jsem na fóru jediný masochista, kdo se domnívá, že uložení budovy je rozhodně ta nejlepší a nejskvělejší odměna? ;):):p:D:rolleyes:
 

DeletedUser3139

Host
Jen remcej! A příští týden dostaneš jen půlku toho uložení! Už pár geniálních úprav (,,samozřejmě k lepšímu!) tu proběhlo, hlavně tedy to byla snaha vyhovět uplakaným hráčům. A jsou ve hře dodnes, bohužel! Tak P Š T!;)
 

DeletedUser13611

Host
Ahojte, najde se ještě někdo, kdo se těší na to, až mu na konci pekla L4 padne uložení budovy? Nebo spolu s kolektivem vývojářů jsem na fóru jediný masochista, kdo se domnívá, že uložení budovy je rozhodně ta nejlepší a nejskvělejší odměna? ;):):p:D:rolleyes:
Já třeba budu přeskakovat do nové doby, což bude znamenat kompletní přestavbu silnic a jiných ptákovin, která mi 7 uložení sežere. Rozhodně je to lepší odměna než Věž vítězství a jiné srandy ;)
 

DeletedUser14064

Host
Já třeba budu přeskakovat do nové doby, což bude znamenat kompletní přestavbu silnic a jiných ptákovin, která mi 7 uložení sežere. Rozhodně je to lepší odměna než Věž vítězství a jiné srandy ;)

Uložení budovy u mne funguje jak půda mého strejdy. Ledva ho dostanu, aplikuju to hned na nějakou budovu, kterou jsem dřív získal z eventu a je mi ji líto definitivně smazat (např. balon, maškarní bál atp.). Přitom vím, že jen s pravděpodobností limitně blížící se nule, tyto tapety někdy v budoucnu zpětně použiju. Stejně jako půda u strejdy, člověk tam založí nějakou věc, která se někdy může hodit, respektive je mu jí líto vyhodit, a když čirou náhodou by tu věc potřeboval, v životě už ji stejně nenajde, tak důkladně je uklizená. Zkrátka klasický Murphyho půdní zákon aplikovaný na uložení budovy :D

No to by byla fakt "pecka" na konci L4 dostávat věž vítězství :p:eek::confused:
Vývojáři v Innu holt chtějí, abychom přestavovali svá města co čtvrt roku :D
 

Svatej

Legenda
Co čtvrt roku? To je nějak málo hele... :D
Celkovou přestavbu města dělám tak 3-4x do roka. (když se nastřádá dost rozšíření.
Menší přestavby města - tak 1/5 města to dělám skoro furt hele :D pokaždé když vyzkoumám nějakou lepší výrobnu zásob nebo když přijde rozšíření města... dejme tomu 10x za rok. :D:rolleyes:;)
 

DeletedUser14064

Host
Co čtvrt roku? To je nějak málo hele... :D
Celkovou přestavbu města dělám tak 3-4x do roka. (když se nastřádá dost rozšíření.
Menší přestavby města - tak 1/5 města to dělám skoro furt hele :D pokaždé když vyzkoumám nějakou lepší výrobnu zásob nebo když přijde rozšíření města... dejme tomu 10x za rok. :D:rolleyes:;)

V tom případě by na tebe víc pasoval nick Bořek stavitel :D

Máš jinak pravdu s tou četností, také přestavuji město, zejména po eventech, jejichž odměna je natolik pro mne atraktivní, že ji musím ve městě zkrátka mít. Takže jsem v poslední době své město přizpůsobil na japonskou zahradu, teď znovu na krále, královnu a ruinu. Tyto přestavby však při troše šikovnosti a zejména s pomocí FoE planneru lze realizovat tak, že k tomu nepotřebuji použít tool uložení budovy. Ten používám průběžně jako strejdovu půdu, jak jsem napsal výše. Tož asi tak ;)
 

DeletedUser14267

Host
Uložení budovy je fajn .. kdyz delas v alkatrazu 50-60 jednotek za den .. tak si muzes schovat napriklad sampiony do invu na par dni .. a stavet jen zasobu tulaku .. myslim ze dobra odmena
 

DeletedUser13907

Host
Ahojte, najde se ještě někdo, kdo se těší na to, až mu na konci pekla L4 padne uložení budovy? Nebo spolu s kolektivem vývojářů jsem na fóru jediný masochista, kdo se domnívá, že uložení budovy je rozhodně ta nejlepší a nejskvělejší odměna? ;):):p:D:rolleyes:
Mě v této hře hrozně chybí možnost si uložit vše do inventáře jelikož co doba to jiné požadavky... nevěřím že si někdo postaví poprvé město a pak ho nebude chtít předělat....
 

Svatej

Legenda
Tak budeme mít všechno uložené a co pak? Jaký v tom bude strategický prvek? Už nebudeme nad hrou vůbe přemýšlet jen furt dokola stavět a ukládat... To je zase nápad hodný teletubies.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru