spomalene nacitanie CB

Zdravim, uz vyse mesiaca mi strasne lezie na nervy spomalene nacitavanie CB.. kym kliknem na automat a prebehne boj trva aj 2-3sec a potom dalsich par sec trva kym mi znova nabehne moznost boja. som v cechu kde sa sektor zavrie do minuty, takze 4h cakam na tocku a potom stihnem max 8bojov, lebo hra seka...mam novy mobil, hracsku verziu, takze sakra uz s tym konecne nieco spravte!!
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano o problému se ví a na nápravě se pracuje, ovšem řešení komplikuje technická náročnost této části hry. Za komplikace se omlouváme a prosíme o trpělivost.
 
Ono to předtím fungovalo, přidali aktualizaci, povrtali se v kódu, a nejsou schopni to aspoň vrátit zpět jak to bylo. U nás v práci by takový přístup teda neprošel.
 
Já třeba nepozorují žádnou změnu ..
No, to já právě už pár týdnů také ne. Zpozoroval jsem pouze jednu změnu k horšímu a od té doby nic. Načítání boje, podle toho kolik hráčů v daném momentě bojuje, trvá 15 - 20 vteřin a když je hodně hráčů, tak není v podstatě šance se zapojit. Prolezl jsem fórum a na několika místech jsem našel podobnou reakci jako výše: "víme a doufáme, že bude brzy odstraněno", ale stále se nic neděje. Těšil jsem se, že možná přijde změna po této aktualizaci, ale opět nic. :-(
 
Nahoru