Sponka v kolečku.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Dopisovatel
pro úplnost i když kolečko je jistě známé kolečko= hráč napíše svou VB kterou chce podpořit od hráče který se zapíše za ním a podpoří VB. hráče který je zapsaný před ním. Když se místo ručního vypisování použije sponka je ve vláknu brzy několik sponek se stejnou VB stejného hráče. Když se do poslední takové sponky vloží výzkumné body přepíší se všechny tyto sponky na současný počet bodů. To vzbudí u pozdějšího pozorovatele dojem že k vkladu u starých sponek nedošlo. Jeli u poslední takové sponky třeba 40 bodu a vklad je 5 výz bodů mělo by být u dřívější 35 a.t.d
 

peepee77

Veterán
Každý hráč si je jistě vědom kolik bodů zhuba v budově má. Tyto kolečka taky spoléhají na jistou slušnost mezi hráči v cechu a každý kdo se napíše by měl mít dostatek bodů ke vložení.
To co píšeš by možná bylo fajn pro kontrol, ale asi už o dost složitější na programování. Takhle to funguje dobře a pokud se v tom někdo začne hrabat tak to akorát nějak rozhasí a to je nežádoucí. Takže za mě nechat tak jak to je.
 

JOSEF 70

Dopisovatel
To že o chybu v kolečku se sponkami nejde pozorovatel po delším pozorování zjistí i za současného stavu přesto že pozoruje úsek kde nevkládal. Nemá cenu to měnit případné zmatky i tak rychle ustanou. Takže toto oznámení podle mě skončí v šuplíku "nešlo o chybu".
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.