Správa armády

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17927
  • Vytvořeno

Dědeq

Znalec
pro snažší boje klidně vyhrabu kopiníky a legionáře
Snazším bojem nemám na mysli boj v době železné, tím mám na mysli boj proti snadné kombinaci například samí pěšáci v době ledové oproti obtížné kombinaci bitevních pevností s drony a plazmovými děly.

A musím se opakovat - to, že jich mám více než dvacet zdravých vůbec neznamená, že jich budu mít dvacet zdravých po příštích 10 bojích. Nemluvě o tom, že jsem jasně uvedl situaci, kdy chci dlouho se uzdravující poškozené tuláky dávat do obranných slotů v cvc, kde se mi uzdraví, aniž bych plenil své zásoby použitelných.

Pokud máš tisíce jednotek a na expedici ti to bohatě stačí, tak prosím, ale ber prostě v potaz, že ve hře nastává množství situací, se kterými se zřejmě nesetkáváš a pro jiné může mít ta pro tebe zbytečnost nějaký praktický význam. To jediné se tu snažím říct.
 

Dědeq

Znalec
Už jsem si s tou myšlenkou taky pohrával, ale nakonec jsem ji nechal jen ve své hlavě.
Já už jsem to tu kdysi jako návrh zahlédnul, ale myslím, že se to nesetkalo s podporou ostatních, protože by to ještě více zvýhodnilo silné hráče s autobojem proti hráčům, kteří jedou ručně nebo poloautomat.
 

Tomas 0482

Psavec
Musím souhlasit s Dudasek. Nemám problém vidět pár jednotek poškozených, ale musím vidět i ty zdravé. Jak už se psalo výš, je mi k ničemu vidět jen poškozené jednotky, když chci bojovat s těmi zdravými. Mám 300 tuláků a stejně vidím 20 zraněných a silně pochybuji, že jsou všichni zranění.
 

Dědeq

Znalec
Mám 300 tuláků a stejně vidím 20 zraněných a silně pochybuji, že jsou všichni zranění.
300 zraněných tuláků pro mě není žádný problém, ale jak jsem psal:
Pokud vidíš 20 jednotek a z toho je 20 poraněných, tak to bych samozřejmě považoval za chybu.
Pokud jich má dudasek 900, tak asi 900 jich zraněných mít nebude. Taky se mi to nikdy nestalo, ale předpokládám, že si to nevymýšlíte :), takže to asi chyba bude. Možná z nepozornosti jsem to pochopil tak, že dudaskovi vadí, že vidí část svých tuláků zraněných, což mně naopak vyhovuje, protože to ničemu neškodí, ale dá se toho využít, viz výše.
 

dudasek

Znalec
nikdy jsem jich 900 zraněných neměl,ale ni 12-18/20 v přehledu nepotěší-nehraju CvC a tak to jen hloupě zdržuje
ono se to dá špatně spočítat-ty zraněné...pokud nejsou hodně zničení špatně se s tím posuvníkem počítá
 

peepee77

Veterán
Hele a co tě na tom zdržuje? Zranění se řadí až za zdravé. Mně to právě kolikrát spíš pomůže k rychlejšímu nasazení nových jednotek kdy na PC nemusím klikat nějakou dobu ze které nemám lehký, ale vyfiltruju jen lehký a snáz se na posuvníku trefím na ty zdravý tuláky.
 

dudasek

Znalec
když mám dost daného druhu jednotky rád bych viděl víc těch zdravých,abych se zbytečně nezdržoval s posuvníkem a nenasazoval poraněné-filtruju lehké,když chci tuláky,ale když se párkrát projedu musím furt přejíždět posuvníkem,abych dostal ty zdravé...
 

traktorista

Odborník
Přesně tak, já mám tuláků nějakých 9k - a to by mi zraněné vážně hra vůbec neměla nabízet.Opak je pravdou.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17617

Host
Zná prosím někdo důvod proč musí být v liště vždy po 20 stejných vojácích - když do jednoho boje můžeme dát max 8 stejných ?
při každém otevření okna by snad stačila ta osmička ?
razantně by se zkrátila řada jednotek a tím i ten posuv kurzoru ...
 

dudasek

Znalec
do jednoho boje můžeme dát max 8 stejných ?
při každém otevření okna by snad stačila ta osmička ?
razantně by se zkrátila řada jednotek a tím i ten posuv kurzoru ...
chlape to mi přijde dobrej nápad-rád tě podpořím...možná raději 10:8 vždy s plným zdravím a když dojdou zdraví,mohou tam dávat nakřápnuté..takže zobrazit vždy 10:8+2 a ti 2 mohou být ranění..
 
Nahoru