Správa armády

DeletedUser492

Host
ahoj, mam 2 napdy ohledne okna sprava armady:
1. kdyz si tohle okno otevru, v spodni casti vidim 18 vojenskych jednotek ze kterych je 8 v modrem ramecku jakozto moje obrana...opravdu posledni vec kterou potrebuji videt, kdyz jedu treba CB nebo CvC je moje obranna armada...
navrhuji vytvorit zvlast zalozku(jako jsou zalozky pro streleckou, tezkou, lehkou atd. jednotku) pro obrannou armadu

2. vratime se zase k tem 18ti jednotkam ktere vidim, v dolni casti...
pokud mam otevrenou zalozku vsechny jednotky a zaroven se zobrazujou vsechny ery (automaticky prednastaveno pri otevrenei spravy armady), tak vidim nejaky tip jednotky na vsech 18ti polickach (pokud jich tolik mam)..
pak ale chci rychle navolit do utocne armady tulaky a neco k nim (to chcteji asi vsichni), a zacina zbytecne zdlouhavej a otravnej proces hledani onech pozadovanych jednotek, ano jsou tam filtry ale stejne je to zrut casu a hlavne nervu...
navrhuji aby se na onech 18ti polickach zobrazovali mnou nejvice pouzivane jednotky, nebo mit moznost si navolit co za jednotka se tam bude zobrazovat.
nasledne by take pomohlo kdyby se pod danou jednotkou zobrazovalo kolik a z kolika jednotek (daneho typu) je uplne zdravych...
snad je to dost polopate, kdyz tak se ptejte a doplnim nejakej ten obrazek...
PS: na forum chodim tak raz rocne tak kdyby neco tak piste na Acko, nick je stejnej
 

Mrtvejmagor

Veterán
1. těch 8 jednotek není moc na přeskočení...
2.
ale stejne je to zrut casu a hlavne nervu...
na mobilu jo ale na pc ani ne, jen myší kliknu na posuvku kam potřebuju (už si pamatuju kde jsou přibližně ty jednotky které používám) a jsem tam u nich
1582663038313.png
PS: na forum chodim tak raz rocne tak kdyby neco tak piste na Acko, nick je stejnej
no tak jestli sem chodíš jen tak málo tak pak nezjistíš jak to dopadlo...
 

DeletedUser12887

Host
Souhlas

Obrana klidně může být stabilně na konci seznamu nebo jak bylo psáno mít záložku vlastní zase tak často se nemění když nejsou žádné nové jednotky a stejně jde porazit

Tuláci vlastní záložku nicméně bych vytvořil teda ještě extra záložku na vlajkonoše, bubeníky a spol.
 

DeletedUser492

Host
psal jsem to pouze tady, ja myslel ze kdyz to tady bude mit kladny ohlas tak to pak nekdo postoupi dal...
vlastni zalozka je taky reseni, ale pouze polovicate. porad je to klikani navic, tj. strata casu
 

DeletedUser17617

Host
PRO
ještě bych dodal aby si rozevírací okno Éry pamatovalo poslední zvolenou ( a ne automaticky všechny )
tím by se zkrátila dlouhá cesta k tulákům
také by stačilo mít při každém otevření okna armády k dispozici vždy jen osm jednotek od každého druhu ( stejně jich nikdy víc postavit nemůžeme )
 

dudasek

Znalec
včera jsem zadával poprvé jednotky na mobilu..proč to chce tak zdlouhavé nasazování (+/-) a potvrdit?
bojovat jsem dával jen automat-mám malý displej a nedovedu si představit jezdit po mapě s jednotkami....
 

Svatej

Legenda
Mě Teda funguje ty jednotky přetáhnout že spodní listy výběru přímo do útočné armády. Se žádnými +, - nebo potvrzování mě to nezdrzuje. Ale i tak to je pomalejší proces než na pc, tomu se ale vyhnout nedá... Leda bys k mobilu připojil myš a klávesnici...
 

DeletedUser492

Host
hm, tak jak to tady s tim mim napadem vypada?
bde se to delat?
nobo to mam jako preposlat na support do hry?
 

dudasek

Znalec
včera jsem zadával poprvé jednotky na mobilu..proč to chce tak zdlouhavé nasazování (+/-) a potvrdit?
bojovat jsem dával jen automat-mám malý displej a nedovedu si představit jezdit po mapě s jednotkami....
taky jsem to zkoušel po letech bojovat na mobilu...zprvu mě brzdily +/-..pak jsem přetahoval-jsem v pokroku,a tak jsem tuláky tahal z oceánu,virtu a marzu.....ta mapa je ale tragická,.....
 

Svatej

Legenda
Jo, ale to funguje trošku jinak - ty jednotky dáš do oblehu nebo do obranný armády a tím o ně přijdeš navždycky. Hodí se to třeba když shodíš obléhací armádu a 8 z 8 jednotek je těžce poškozenejch - hodim je hned do obrany a tam fungujou jako zcela zdravé (protože důvody...) u oblehu to funguje stejným způsobem.

Ale to věci nijak neřeší. Naštěstí se zdravé jednotky zobrazují ve frontě dřív než ty poškozené.
 

DeletedUser17617

Host
Ty poškozené jednotky používá málokdo a málokdy
tak by mohly být v extra kolonce která by se otevřela jen v případě potřeby
nebo až úplně na konci za tuláky - kam už nikdo nechodí
to samé by mohlo platit pro jednotky obrany města ...
 
Jsem PRO, ale stejně tu v podstatě řešíme rychlou výměnu armády v CB a někdy i v CvC a zde by se dalo použít jednoduché řešení: obyčejné tlačítko pro výměnu poškozených jednotek za zravé. Prostě by to nemocného či mrtvého tuláka nebo tank nahradilo zdravým. Bylo by to rychlé a jednoduché a nemuselo by se listovat záložkami. Pokud bych chtěl změnit složení armády pro nadcházející bitvu, tak pak už zbývají ty upravené záložky, ale většinou má každý svou osvědčenou sestavu (1 - 3 jednotky a zbytek tuláci), kterou používá stále dokola.
 
Nahoru