Správa armády

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
Oblast hry: Správa armády

Současný stav: chybí

Nápad: Do okna "Správa armády" bych přidal dvě tlačítka "Zobrazit pouze nezávislé jednotky" a "Zobrazit pouze závislé jednotky". Např. hledat ve 200 tulácích pár závislých jednotek z kasáren zabere značně času.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser11297

Host
Tak tenhle nápad musím jednoznačně podpořit. Jednotek nemám zrovna moc, ale i v tom málu hledat ty jednotky z kasáren, je peklo. Zvlášť, když se to po každém výběru ještě promíchá.
 

DeletedUser5701

Host
Ano, ano. Já to chci taky. Teď aby se v tom čert vyznal.
 

DeletedUser3139

Host
Jen dotaz, proč by to mělo být na nějaká tlačítka? Přece by úplně stačilo, aby byly seřazeny nejdřív jednotky (třeba tanky) z kasáren a za nimi ty nezávislé. Poškozené jednotky by se při výměně řadili na konec. Pak třeba helikoptéry seřazené stejně atd. A pokud si budu hóóóódně vymýšlet, tak bych to okno rozšířil o počítadlo, které by vypadalo tak, že např. vpravo (na výšku celého okna) by byla pod sebou okénka (případně dva, či tři sloupce, podle počtu druhů jednotek, kde by se objevil třeba tank (pokud bych ho měl) a vedle by byl údaj třeba 50/7326 (kasárna/nezávislé) a takhle pěkně pod sebou a vedle sebe všechny jednotky co mám! Pokud bych na ten tank kliknul, tak by mi poskočil spodní pásek tak, že by začínal od leva první ze zvoleného druhu jednotek. ´
Ale to je samozřejmě scifi, toho boh dá nebude! Já jen tak, aby mně tu někteří nepsali, že si nedovedu vymyslet něco nesplnitelného! Ale souhlasím s tím, že současný systém fakt mohl vymyslet pouze někdo, jehož IQ není nijak vysoké. Hlavně, že máme počítadlo na obranné jednotky. Počítat do osmi mi fakt dává šíleně zabrat, nemít doma cvičeného hlemýždě, tak to fakt sám nedám! :cool::cool::cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Tento návrh v různých obměnách tu proběhnul už X krát, a za úpravu či rozšíření správy armády se tu modli i zarytí ateisté..
 

DeletedUser3139

Host
Jo judasi, nejen zarytí ateisté, ale i muslimové, šítové, vyznavači Brahmy a Višny a prostě všichni, kdo tuto hru hrají. Ale bohužel, jen droboučká skupinka v INNO tomu nepopřává sluchu. :cool:
 

DeletedUser

Host
Prej nejdriv musi prijit na problemy s poctem vojaku (limit 2000+), nez se budou zabyvat tridenim, takze to vidim tak na svatyho Dyndy.
Podle nezarucenych zprav v Inno vyznavaji bohyni Yindy :D
 

trojan1673

Veterán
No tak si to musíme všichni najednou přát pod stromeček příští rok:)
Přece by tolika hráčům nemohli říct, že Ježíšek neexistuje a žádné vylepšení nebude=)
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj nejsem proti ale stačilo by automatické řazení a nebylo by potřeba ani extra tlačítko
 

DeletedUser2059

Host
Myslím, že poslední změny ukázaly, že se na správci armády neustále pracuje, což znamená, že budememe určitě očekávat další vylepšení, a já osobně tedy především očekávám roztřídění na nezávislé jednotky a závislé jednotky.
 

DeletedUser

Host
Toho trideni se dockame v aktualizaci 1:43, u nas asi az za tyden. Bude se dat prepinat mezi zavislymi a nezavislymi jednotkami ;)

attachedfilter.png
 

Dan 77

Veterán
No konečně aspoň něco, to to trvalo! Už dávno to lze filtrovat podle epochy (chvíli po se zavedení tehdy úplně nového správce armády), tak jim snad nedá takovou práci zavést filtr, který funguje na základě jiného parametru. No ale ideální by bylo, kdyby se to zavedlo podle JiPi53 nebo ivosak14!!
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru