Správa Armády

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12601

Host
Ahoj,

Správa armády by zasloužila ještě trochu poupravit, s ohledem na to že se zobrazuje jen 20 jednotek od každého druhu a ten systém to není schopný řadit a druhá věc klidně bych zrušil filtraci na závyslé nezávyslé. Stačilo by pro lepší orientaci vytvořit pouze triviální řazení.

1) řadit podle typu jednotky v pořadí = Závyslá, Nezávyslá
2) řadit podle zdraví jednotky = ty poškozené řadit na konec.

Nebo alespn nějak umožnit vyfiltrovat větší množství jednotek, už několikrát se mi stalo, že jsem dobojoval, protože všechny zobrazené byli poškozené.

Díky Hama.
 

DeletedUser2059

Host
Bohužel filtr na rozlišení závislých a nezávislích jednotek si hráči včetně mě vyložně vydupaly, řadit jednotky podle zdraví tak to je podlě mě zase docela dobrý nápad, který tu ale ovšem již několikrát zazněl.
 

trojan1673

Veterán
To ano, ale ten filtr mohli udělat alespoň na 50 jednotek. Těch 20 je pro aktivnější v bojích málo, když má kolikrát problém najít zdravou jednotku.
 

DeletedUser12601

Host
to je prostě jen triviální uprava SQL dotazu:)

co se filtru týče(co si hráči vydupaly), ano je to řešení, ale je taky strašně pomalé jsem v závyslích, dojdou mi jednotky musím přepnout na nezávyslé a zase se v tom musím zorientovat a už to není pár sekund, ale skoro minuta.

Ten filtr sice byl dobrá cesta kupředu, ale mohlo by to jít i efektivněji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru