stávající krámy na lvl 2,3,4,5

DeletedUser16861

Host
jako bylo by fajn dát možnost upgradovat stávající veci na více levlů

třeba jednu terasku bych plácl na 2 a rázem by se spojily (místo stejné) 6x5 jedna by prostě zmizela a z druhé se stal lvl 2 kterej by dával 10 bodů (2 násobek výrob..)
to stejné svatyně a posvátné stráže

ten kdo hraje expedice jich má dost v invu tak by se to šiklo

a kdo to hrát nechce a nemá je to je jeho blbost.

ale nevím jak vy ostatní ale já už jsem z expedic celkem znuděný. hraju rok a nic novýho tam není
šlapal jsem na konec abych nachytal terasky a dal si město tak aby mi vydělávalo body. díky bodům jsem byl schopen si budovat i velkolepky, ale poslední dobou už mě to nudí. v pekle je to pořád to stejný. pár dia to je fajn, pár kravin což nechápu, a na konci teraska, stráž a nebo fontána. prostě nic nového a popravdě každej cech chce být top proto se otvírá 4 aby ji lidi hráli, ale za mě už mě nudí po tom roce :D jen otevřu expedici a odklikám vše na automat během asi půl hodinky a je hotovo.

samozřejmně že mnozí z vás namítnete běž do marzu tam to je těžký, ale to určitě nepůjdu protože nemám tak vylevlené VB
a co si budem povídat ono se stálým zběrem už s tím nic neuděláte když máte plný město terasek, a bodových věcí.

proto si myslím že by se měli dělat levly 2 třeba i 3 a 4
např (vložím jednu terasku na druhou a budu mít rázem místo 5 tak 10 bodů) samozřejmně rabovat to půjde stejně
 

dudasek

Znalec
ANO
"štosovat" stavby pro dvojitej efekt je zajímavý nápad,,,,snad by stačila "zmenšovací" sada a byl by klid...nasadit to do eventu INNO by vyždímalo kvanta diamantů..a my spokojený...

jestliže měnili staty na celkem novém Ygdrasillu měli by se zamyslet i nad odměnami v CE...
 

Svatej

Legenda
Velice opatrné ANO
Ale zase bych to nehnal do extrémů 1-2 vylepšení a konec, ne aby si člověk udělal 150 lvl jediné svatyně znalostí, to by jaksi ztratilo smysl.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Proti... zase bych ti to přirovnal k reálnému životu :D dáš dům na dům a můžou tam bydlet rázem 2 rodiny na stejném místě? ne :D
A v nápise máš že to jsou 'KRÁMY' tak proč je nevyhodíš ... :D
A zapoměl jsi si přečíst asi Pravidla pro tvorbu nápadů ;)
 

d arvit

Odborník
asi pro, byla by to hezká výhoda pro aktivní expedičníky
otázka je jak by bylo omezený získávání těch upgradů, kdyby šlo získat 10 za expe tak by to bylo docela přehnaný, kdyby se 1 ukázal jako finální odměna z posledního boje na pekle a padalo to z nefritovek (se stejnou šancí jako uložení nebo relikvie) tak bych to bral

více lvl bych se nebránil, ale udělal bych tam podmínku na další lvl by šlo postoupit pouze v případě že by všechny stavby stejného druhu byly na stejným lvl
takže na lvl 3 pouze v případě že všechny terasy by byly na lvl 2, na lvl 4, pouze v případě že by ve městě nebyl žádný lvl 1 a 2...
ještě se nabízí otázka jak by fungovalo štosování bonusu 5+5+5+5 nebo 5x2x2x2
v prvnim případě by se už ve třetím lvl ,,nevyplatilo" zrušit 2 terasy +10 a získat jednu +15
ve druhém by lvl 3+ už byl šíleně OP na body...
 
Nahoru