Starožitnictví - zrychlení směny pomocí krčmy (zkrácení lhůty)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7629
  • Vytvořeno

DeletedUser7629

Host
Starožitnictví má teď lhůty na 2 / 8 nebo 24 hodin. V krčmě je možné zrychlit výstavbu budov. Mohla by být i v krčmě nebo starožitnictví nabídka na rychlejší směnu za dukáty nebo zboží. Podobně jako rychlá výstavba u budov, co už existuje.
 

DeletedUser13598

Host
PROTI

Jsou tací co mají už otevřené 3 sloty a tací jako já co mají 2 (včera jsem udělal 10. obchod).

Pokud chceš být stejně dobrý jako ostatní, zahoď reál za hlavu a napoj se pouze na hru, ale pokud chceš mít hru jako zábavu na volný čas potom nemůžeš být nejlepší a ani změny ti nepomůžou.
 

DeletedUser7629

Host
PROTI

Jsou tací co mají už otevřené 3 sloty a tací jako já co mají 2 (včera jsem udělal 10. obchod).

Pokud chceš být stejně dobrý jako ostatní, zahoď reál za hlavu a napoj se pouze na hru, ale pokud chceš mít hru jako zábavu na volný čas potom nemůžeš být nejlepší a ani změny ti nepomůžou.

Chapu,ale navic jsem ted zjistil, pokud se nepletu, ze treba starsi kulturni budovy a dalsi budovy na dia co uz clovek nechce, nejsou ve slosovani, nejdou prodat, ani pokud clovek chce. To je dalsi vec,co by se melo zmenit.
 

dudasek

Znalec
mě jde třeba prodat i cirkus(odměna z CE/nákup za diamanty)..nedávno jsem ho plácl do města,když jsem musel navýšit úsměvy a chtěl ho dát uloženkou do invu-tušil jsem,že ho antikvář vykoupí..bohužel nešel "uklidit" a tak jsem ho musel zadarmo smazat,když jsem chtěl místo...
 

Mrtvejmagor

Veterán
Ceny vyhrané v CEX ale v normálním nákupu stojí dia NEJDOU uložit zpět do inventáře ale když jsou v inventáři, jdou prodat ve starožitností
 
Nahoru