Starožitnictví

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community ManagerPoprvé, podruhé, prodáno! Starožitnictví otevírá!

Co je to Starožitnictví?
Starožitnictví je novinka, která Vám umožní zbavit se veteše ve vašich inventářích. Vetešník miluje staré věci a vykoupí cokoli, co mu prodáte.
Podobně jako Krčma přátel se Starožitnictví zjeví vedle vašeho města jako ruina, pokud ovšem nemáte vyzkoumanou technologii Ekonomika, která Starožitnictví aktivuje. Najdete ji kousek od právě Krčmy přátel. Vývojář Kurt vám ve videu poví ještě více:

Vyměňte nechtěné věci
Vyberte předměty nebo budovy, pro které nemáte využití a nabídněte je vetešníkovi. Ten vám za ně oplátkou nabídne Obchodní mince. Za vzácnější předměty přidá k mincím i drahokamy. Pokud zvolíte delší dobu obchodu, získáte více mincí a případně i drahokamů. Vybírat můžete z 2, 8 nebo 24hodinových intervalů výměny. Pokud k výměně přidáte nějaké diamanty, získáte zpět o něco více!

Kliknutím na tuto ikonku ruky na pravé straně okna Starožitnictví se dostanete do části, kde vetešník předměty vykupuje.
Čím více předmětů prodáte, tím více pozic k výměně se zpřístupní, a tak budete moci měnit více předmětů najednou.

Jakmile vyberete předmět a interval výměny, klikněte na směnit. Odhadovaný výnos Obchodních mincí a Drahokamů lze vidět na pravé straně okna ještě před započetím výměny. Se začátkem směny se vaše předměty odeberou z inventáře. Když ale změníte názor, můžete v čase do konce směny proces zrušit. Tím se i nabízený předmět vrátí do inventáře, takže o nic nepřijdete (kromě času). Za diamanty také můžete výměnu okamžitě dokončit.
Obchodní mince – měna, kterou získáte za dokončené výměny. Následně je můžete obratem využít k zakoupení kýžených předmětů z vetešníkovy nabídky nebo k příhozům do jeho dražeb. Obchodní mince také můžete zakoupit za diamanty.
Drahokamy – měna, kterou získáte za vzácnější předměty. Použijete je stejně jako Obchodní mince k zakoupení předmětů u vetešníka. Nevyužijete je ale v dražbách a ani je nekze zakoupit za diamanty.
Při pohledu na město uvidíte přímo na budově Starožitnictví čas, který zbývá do konce výměny.
Také si v inventáři určitě všimnete, že u jednotlivých předmětů bylo tlačítko ke smazání nahrazeno tlačítkem, které vás přenese rovnou do Starožitnictví. Tlačítko ke smazání zůstává u položek, které nelze měnit ve Starožitnictví, jako jsou balíčky bodů výzkumu nebo části předmětů.

Výhodná koupě
Teď už máte spoustu Obchodních mincí a Drahokamů. Co s nimi? Vetešník má pro vás spoustu dobrých nabídek. Některé věci můžete koupit jen za Obchodní mince, na některé je zapotřebí přihodit i Drahokamy.
Nezamlouvá se vám nic z nabídky? Nevadí. Nabídka je pravidelně obměňována, takže se po čase podívejte znovu a vybírejte. Nabídku můžete obměnit okamžitě sami použitím diamantů.


Prodáno nejvyšší nabídce!
Vetešník také pořádá pravidelné dražby různých vzácných předmětů. Přihazovat do dražby můžete pouze Obchodní mince a účastní se jich ostatní hráči z daného herního světa. Když je vaše nabídka přehozena, mince se vám vrací. Na konci odpočtu dražby získává předmět hráč s nejvyšší nabídkou, jeho jméno je u dražby zobrazeno. Pokud někdo přihodí v posledních 30 sekundách dražby, odpočet se resetuje znovu na 30 sekund, což dává šanci ostatním hráčům reagovat. Pokud tedy máte zájem dražbu vyhrát, soustřeďte se především na její úplný závěr.

Na co ještě čekáte? Vetešník vás už očekává!
Děkujeme za pozornost při čtení a doufáme, že se vám podaří pobrat ty nejlepší nabídky! Chlubit se s nimi můžete v diskuzi.

tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.