[HRA] Starožitnictví

• Zakladatel vlákna DeletedUser13624
  • Vytvořeno

DeletedUser13624

Host
Zdravím
Ráda bych se zeptala, na jakém principu budou přibývat nové budovy do aukcí? Např. Světový veletrh, Kolos, Vraní hnízdo atp. Je v tom nějaký určitý systém nebo přibývat nebudou?
Děkuji za odpověď.

DeletedUser17617

Host
Zdravím
Ráda bych se zeptala, na jakém principu budou přibývat nové budovy do aukcí? Např. Světový veletrh, Kolos, Vraní hnízdo atp. Je v tom nějaký určitý systém nebo přibývat nebudou?
Děkuji za odpověď.
Myslím že se tam časem určitě objeví
ale je to Starožitnictví - takže to bude až po nějaké době od jejich uvedení do hry ( půl roku / rok ? )

jaromires

Dopisovatel
Možná by stačilo kdyby to místo aukcí nabízel starožitník i v denní nabídce hlavně ty věci co přidávají útok a obranu, které v aukci normálně koupit nejdou když to tam furt někdo nahazuje astronomickými statisícovými částkami které normální smrtelník nikdy nesežene:)Mám pocit že možná nejsem jedinej kterýho to už vyloženě štve :)

Naposledy upraveno moderátorem:
Možná by stačilo kdyby to místo aukcí nabízel starožitník i v denní nabídce hlavně ty věci co přidávají útok a obranu, které v aukci normálně koupit nejdou když to tam furt někdo nahazuje astronomickými statisícovými částkami které normální smrtelník nikdy nesežene:)Mám pocit že možná nejsem jedinej kterýho to už vyloženě sere:)
Taky mě to štve, ještě jsem u vylepšení moštárny neviděl, aby to někdo vyhrál a dal za to méně než 120 000 :(:(:(

DeletedUser18224

Host
Mám dotaz ohledně Starožitnictví.
1) jak je mozne ze se se mnou prehazuje hrac, který má radnici v době bronzové a tudiz nema vyzkoumanou ekonomiku?

Asi tomu nerozumim (pravdepodobnejsi moznost), anebo je neco spatne.
Dekuji za odpoved a hezky den

jaromires

Dopisovatel
No tak to musí být Hacker nebot kvůli Starožitnictví musí mít vyzkoumáno techlonologii Ekonomika a ta je až na začátku raného středověku přeci:)

DeletedUser18224

Host
No tak to musí být Hacker nebot kvůli Starožitnictví musí mít vyzkoumáno techlonologii Ekonomika a ta je až na začátku raného středověku přeci:)
No tak chyba... Ten co se se mnou prehazoval mel stejnej nick jako ten ke kteremu jsem nahlizela do mesta, jen s tim rozdilem ze mej na konci nicku navic CZ-toho si clovek u aukce tezko vsimne v tak malem radku urcenem na nick

Mňukíno

Turista
Proč se ve starozitnictvi prehazujeme s hrací z vyšších dob? Je to nefer, můžou prodat veci za více peněz a tím vyhrávat aukce. Chtelo by to aby se tam zúčastnili hrací aspoň plus minus jedna doba. Bylo by to ferovejsi!

jaromires

Dopisovatel
Tak máš možnost si ty Obchodní mince dokoupit přece ne :) Navíc jde o to že nejvíce tam přihazují hráči kteří to hrají dlouhá léta a mají inventář plný harampádí:)Dokonce i z Cechovní Expedice ti může napadat dost bordelu na prodej u vetešníka:)

dudasek

Znalec
když máte štěstí a není "špička" (2h ráno,poledne...)dá se sehnat i kolem 20-40k-to si myslím jde...

d arvit

Člen
skupinu v aukci určuje tvoje přihlášení a přihlášení dalších (myslim že 60) kteří se přihlásili jako ty.
*přihlášením myslim kdy otevřeš starožitníka v době kdy ti neprobíhá žádná aukce a neběží 30 min. pauza na konci

traktorista

Odborník
Proč se ve starozitnictvi prehazujeme s hrací z vyšších dob? Je to nefer, můžou prodat veci za více peněz a tím vyhrávat aukce. Chtelo by to aby se tam zúčastnili hrací aspoň plus minus jedna doba. Bylo by to ferovejsi!
Hele, kdysi bylo sousedství libovolně. Lidi řvali, že je to nefér kopiníci vs tanky. INNO to udělalo z jedné doby - a stejně sem chodí lidi si stěýovat, že by se to mělo předělat podle žebříčku nebo něčeho jiného, protože co s těma co klidně tvrdnou v jedné době leta a drtí si ostatní co jí jen procházejí? :D Prostě vždycky to nebude spravedlivé ke všem.

fmash-

Znalec
U nás byl včera viděn jeden smolař, který si koupil šachovnici za 785 001. Zřejmě chtěl ušetřit, tak přehazoval "jenom" o bod, ale zato zjevně rychleji, než se mu vyplatilo :D