Starožitnictví

Stanley Tweedle

Komentátor
Jen takový dotaz - nepočítá se výhledově s tím, že by se ve starožitnictví daly prodávat i eventové stavby a vylepšení ? Pro mne je většina eventových budov moc velká a nepřinášející nic moc extra a jen mi zabírají místo v inventáři. Eventy většinou aktivně nehraji a jde o věci, které mi vypadnou při odkliknutí nějakého náhodného úkolu. Pokud se nepočítá s možností je někdy prodat, vyhážu je do koše....
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Z inventáře se dá směnit vše, snad až na části jednotlivých předmětů, koukni se jestli je nemáš náhodou zamčené, takové předměty se ti pak nenabízejí jako možnost ke směně.
r2Gpx8j.jpg
 

Stanley Tweedle

Komentátor
No přesně o těch je ten můj dotaz. Jestli je mám rovnou hodit do koše...
Mám na mysli různé "výběrové sady", "vylepšení" a podobně....
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahaa jako nabízet k prodeji, pardon. :D Obvykle se budovy událostí opakují v těch následujících, a zhruba po dvou opakováních jsou pak nabízeny ve starožitnictví. Naposledy tomu tak bylo třeba u Hippodromu nebo Olympijské pokladnice které se přidaly letos v létě, jinak dále nemáme informace kdy a jaké se přidají další.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Resp. ony do koše hodit nejdou, tedy najít si nějaký plácek, tam je postavit a hned smazat, aby nezasíraly inventář...
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Však výběrové sady i vylepšení se prodat u starožitníka dají... Pokud ti to nejde tak je máš zamčené (jak psal už @NoVa ). Musíš si je v inventáři odemknout a pak je můžeš u starožitníka prodat :)
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Zajímavé - a můžeš poradit, jak je odemknout ?
To je totiž to, na co se od začátku ptám...
 

Přílohy

  • invent.PNG
    invent.PNG
    103,4 KB · Zobrazení: 16

Stanley Tweedle

Komentátor
Asi jsem mimořádně natvrdlý, ale pořád netuším, jak mám sestavit vylepšení třeba pirátů nebo rusáckýho kola...
 

Přílohy

  • inv2.PNG
    inv2.PNG
    191,1 KB · Zobrazení: 8

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Vždyť to máš jako celý předmět už, pokud tam nemáš výslovně uvedených X/Y částí předmětu tak je můžeš buď rovnou použít nebo po odemčení prodat.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Díky moc oboum posledním, to bylo to, po čem jsem se celou dobu pídil. Toho zámečku vpravo nahoře jsem si nevšiml, už vše odemčeno a mohu krmit vetešníka :)
 

Lucil.Lucinda

Nováček
Tedy i já musím poděkovat .... já jsem sice zámeček viděla ,ale nevěděla jsem jak odemknout budovy...a stačí tu fajfku jen vyklinout pryč....také děkuji :)
 
Nahoru