Starožitnicví

Bylo by dobré, kdyby bylo možné drahokamy měnit za obchodní mince. Např. 1 drahokam Za 100 mincí.
Ve chvíli kdy přihazujete do aukce a už nemáte mince a výměna zboží by trvala déle než aukce, byste mohli vyměnit drahokamy za obchodní mince a mít větší šanci vyhrát tu aukci.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
To se teda mně nezdá být moc užitečné... Možná by se zešlo napsat konkrétní situaci, ve které to může být nápomocné. Taky by bylo dobré do příště nastudovat jak vypadají Pravidla pro tvorbu nápadů.
 

Svatej

Legenda
mám 5g mincí... :D A koukám že zas rychlejc píšu než čtu :) dík.
Obráceně ale taky PRO ;) to ničemu neublíží.
 

DeletedUser16624

Host
PROTI

Uz takhle je za diamanty mnoho vyhod (planky, zbozi, dokonceni vyrob...).
Nerad bych tuhle hru menil na kompletni pay-to-play kdy prvnich 1000 v zebricku budou ti, co do hry vrazili nejvice penez...
 

dudasek

Znalec
EDIT: objasněno....a drahokamů mám přes 1k(občas něco přeci jen koupím)...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Nejsem, ani pro, ani proti. Tahle změna by mi asi nevadila. Na druhou stranu, věřím tomu, že drahokamů je míň právě proto, že se za ně nakupují hodnotnější věci. A stejně tak jich člověk dostane víc právě za to, že hodnotnější věci vyměňuje. Ideální kompromis by byl například 10 000 mincí za drahokam, a zároveň možnost měnit 1 drahokam na 2 000 mincí. Tedy tak, aby to šlo, ale zároveň, aby to nebylo výhodou.
 
Nahoru