Storno příhozu u starožitníka

Zvlášť na mobilu se může snadno stát, že chci přihodit k nabízenému předmětu, ale uklepnu se a hodím řádově víc, než jsem chtěl (chci dát třeba 2000 ale dám 22000)

Navrhuji umožnit třeba během 5-10 sekund po příhozu tento ještě stornovat. Netýkalo by se to příhozů v poslední minutě.

Na tržišti chybou nabídku snadno smažu, při nákupu za diamanty jsem upozorněn...
 

DeletedUser17737

Host
Jo aby tě to zdrželo a ty v posledních vteřinách to propásl?...

Pokud hru hraješ jistě víš že takové okno na tebe vyskočí při útratě diamantů a nebo rušení výroby a stejně jako u těchto zmíněných by jsi i u starožitníka měl možnost příště již nezobrazovat .
Očekávám něco ve stylu jo aby to každý hned odškrtl a nikdy se mu to už nezobrazovalo a tak si na to hned odpovím bylo by to stejné jako u toho rušení výroby co nejspíš většina dávno skryla neboli co je pro jednoho zbytečné až otravující může být pro jiné všestranný pomocník.
 

Dan 77

Veterán
Původní návrh řešil problém zbytečně složitě a velice, velice problematickým způsobem. @pudyhady myslím našel optimální řešení.
@Mrtvejmagor, přihazovat v posledních třech vteřinách je stejně blbost, riskuješ, že to nestihneš, a prodloužíš někomu reakční lhůtu o 30 vteřin, já přihazuju tak, abych čas pokud možno neprodloužil. Takže další důvod, proč by vyskakovací okno nemělo vadit...
 
Nahoru