Strážci Majáků

George352

Turista
Vítejte jsme Strážci Majáků.

V dávných časech byl Brisgard krásnou a vzkvétající zemí.
Všude byla spousta květin, lesů, polí, lidé byli veselí a smáli se, a nikomu nic nechybělo. Zdálo se, že mír a pohoda bude vládnout navěky.

Jednoho dne se ale ozval strašlivý zvuk, a celou zemi zahalila temnota. Vše kvetoucí okamžitě zahynulo, pohoda a štěstí byly rázem pryč.
Obyvatelé neváhali pro kousek zlata podříznout krk komukoliv, bída, nemoci, beznaděj na každém kroku.
Ale i v této mizérii se objevil střípek naděje. Střípek odvahy, cti a touhy bojovat za lepší svět, za návrat starých časů.
Maják v temnotě ukázal svým světlem cestu. Ale i on potřebuje pomoc s tímto nelehkým úkolem. Proto jsme tu my - Strážci majáku. Chceš i Ty být jeden z nás?

Zlo je společným nepřítelem, proč tedy oslabovat ostatní cechy, bojující za stejnou věc? Aby Zlo zvítězilo? CxC bitvy nás proto nezajímají. Vše ostatní ve hře však ano.

Pro získání prostředků na obnovu naší země je nutné v rámci možností **odehrát minimálně 2lvl (odemykáme 3, 4) z Cechovní expedice a darovat pár surovin* svého věku do pokladnice, aby bylo za co odemykat další levely expedice :)

Boj se zlem vyžaduje velké nasazení, a proto neomluvená dlouhodobá/opakovaná neaktivita bude důvodem pro vyloučení

Týmová komunikace a pomoc při stavbě velkolepých budov členů cechu je vítána.

Pokud jsi aktivním hráčem, rádi tě u nás uvidíme.

*závisí na pokladnici
**omluva při nemoci,dovolené-suroviny lze směnit v rámci cechu
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Odborník
suroviny do pokladnice řeší observatoře a Arcy...už je tam dostatek všeho a jelikož nejedeme CvC zase tak moc to neubývá
 
Naposledy upraveno: