Strategická mapa - načtení / oznámení

Zelda

Člen
  • Svět: Arvahall, Brisgard, Dinegu (nemá vliv na výskyt chyby)
  • Prohlížeč a verze: Mozilla Firefox / Chrome (nejnovější verze, nemá vliv na výskyt chyby)
  • Popis chyby: Po zabrání sektoru na strategické mapě je hráč navrácen na mapu aktuálního kontinentu (mapa provincií) a ne na mapu obsazované provincie (mapa sektorů). Po získání posledního sektoru provincie následuje stejná akce, navíc se neobrazí žádné oznámení o získaném bonusu.
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždy po obsazení sektoru i provincie
  • Detail chyby: Po zabrání sektoru na strategické mapě je hráč navrácen na mapu aktuálního kontinentu (mapa provincií) a ne na mapu obsazované provincie (mapa sektorů) - tudíž si musí provincii znovu kliknutím otevřít. Při získání sektoru (bojem i vyjednáváním) se graficky nepřipíše získaná odměna (prakticky však ano, hodnota se změní). Po získání posledního sektoru provincie následuje stejná akce, navíc se nezobrazí žádné oznámení o získaném bonusu (tabulka "Gratulejeme, získali jste...."). Tato chyba se vyskytuje od poslední aktualizace.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser11297

Host
Dělalo to i na betě, nechápu, jak to mohli pustit do hry. Snad to časem opraví, nebaví mě pořád otevírat území, abych mohl pokračovat v boji.
 

DeletedUser14058

Host
Včera dopoledne jsem na to upozorňovala v diskusi k aktualizaci, podobný problém je i ve správě cechu. Aspoň budou mít čím se hrdě prsit v další aktualizaci (pokud to navrátí jak to bylo) :)
 
Nahoru