Studánka přání

  • Svět: všechny
  • Prohlížeč a verze: mobilní aplikace, nejnovější verze
  • Popis chyby: studánky nedávají dia
  • Jak často se chyba vyskytuje: pořád od poslední aktualizace
  • Detail chyby: od poslední aktualizace jsem 9x vybral všechny studánky. To je 9x 120 = 1080x 1,25 % šance na dia. Nepadly ani jednou. Nevěřím, že je to náhoda...
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
Jsem zvědavý, jak mi Inno kompenzuje ztráty...
 

Budik

Dopisovatel
Já se fakt divnej, ale ze 130 studánek jsem měl dnes 100... ale je to den ode dne, před týdnem jsem taky měl několik dní nic, nu...tady pravděpodobnost moc nefunguje je to o Štěstí s velkým Š.
 

Borat

Člen
Dnes 50 diamantů ze 46 studánek (3 fontány mládí). Nic moc. Vždy potěší záplava mincí a zásob na nic. :D
 

Borat

Člen
Několik dní bez diamantů. Hra se mi potápí. 48 studánek a dnes opět nic. Budu si to psát a udělám si statistiku. :(

Pravidelně se zde cituje statistika FoE pro studánky: 25% zlato, 25% zásoby, 29% zboží, 10% medaile, 10% body výzkumu, 1% diamanty. Cituji Kayra z 2017: "Sám jsem si nedávno dělal statistiku na 1000 výběrů studní a fontán a vylezlo mi to 25,8%, 25,2%, 27,9%, 10,1%, 10,1%, 0,9%."

Má to háček. Je to neoficiální statistika dle zkušeností hráčů (a ještě čerpám z 2016-2017). FoE nikde skutečnou statistiku neuvádí. Autoři hry mají naprostou volnost nad přidělováním diamantů ve hře. Nabízí se, pokud chtějí větší přísun peněz od hráčů, mohou diamanty ve hře klidně zaříznout. Kde je tady nějaká kontrola, že lze hru hrát skutečně bezplatně a parametry hry jsou nastaveny "spravedlivě" a nikdo do nich svévolně nesahá?

Podle toho, ze 48 studánek mám průměrně dostat 50 diamantů cca 1x za 2 dny. Teď by se hodily a nejsou. Neodhadnu bez záznamů, zda to dlouhodobě vychází na 1%? Fakt problém, černá díra FoE. :(

Farming diamantů.
 
Nahoru