Studánky v eventech

d arvit

Odborník
Pár konspirací...

Studánka má mít 1% šanci na diamanty. Je tady vzoreček na předpokládaný počet diamantů z farmy "počet studánek x 0,5 x počet dnů". Mám teď celkem 104 Studánek a Fontán. Mám mít 50 diamantů denně či 364 týdně. Mám trvalý pocit, že to nesedí a diamanty nechodí. Běžně 3-4 dny nevidím ze Studánek ani diamant. 350 týdně bych chtěl tedy vidět... (Chvíli jsem si dělal statistiku a 1% jsem tam měl. Ale co jestli FoE do toho 1% průběžně sahá? Teď Fotbalový pohár, diamanty by se nutně hodily, a nic. Do toho reklama na nákup diamantů... K tomu mi teď přišel párkrát Nosorožec na voru s diamanty. Úkaz, co jsem tady roky nepotkal. Nedůvěra vysoká a trvale si kontrolní statistiku dělat nehodlám.)
pořád máš příliš malý vzorek v krátkém čase na podrobnější výsledky, tím ovšem netvrdim že to záměrně neovlivňuji, do stejné kategorie spadá i teorie že HH při nové eře neprodukuje tolik surek atd..
jinak k náhodě a HH - nedávno se mi stalo že dal 2 dni po sobě 2x 200 fb, ale potom zase na druhou stranu týdny nedal ani jednu dvoustovku, kdybych vzal kterýkoliv jednotlivý týden tak mohu tvrdit že % nesedí - ale při zvětšení měřítka na měsíc už jsem v toleranci

Mám rád Chrám druidů. Pochvaloval jsem si, že dává téměř při každém výběru 25 FP. (Jakpak ten generátor náhody dlouhodobě funguje?) Tak jsem postavil dva chrámy vedle sebe a najednou mám o FP nouzi. To spíš vyberu 2x 25 zboží, než 1x 25 FP ze dvou chrámů. Zdá se, že se druhý chrám vyplatí opět zbourat. Výpočet na dávání FP se okatě změnil k horšímu. Představa, že mi často padne 50 FP denně se nepotvrdila. Je to hodně divné, protože u farmy Studánek předpokládáme, že jejich počet se při výpočtu vzájemně neovlivňuje. Ale ty Chrámy vypadají, že FoE zohlednil jejich počet a najednou FP nechodí.
stále platí - malý vzorek v malém časovém úseku

PS: Navyšuji Château Frontenac. Výsledek navýšení se zaokrouhluje. Stačí se dostat přes hodnotu "0,5" a už dostáváte navýšení jako za "1". Nemusíte tedy vytunit Frontenac "do plných" a odměnu už máte doma. (Pak ale to čekání na další krok, tři navýšení budovy a výsledek stále nikde.) Jen, že FoE není o "100%". Zda není něco takového třeba u počtu Studánek?

ale to je naprosto normální potvrzení matematiky a %, kdyby to tak nebylo tak je něco špatně..
 
Nahoru