Summer event 2013

DeletedUser3

Host
<div id="foe_changelog">Summer Event 2013

Králové a královny,
léto nás krásně hřeje a Greva Darn hrdě všude po městě ukazuje svůj nový slamáček. Ve městě je letní kasíno a to znamená, že je pro vaše sousedství připraveno spoustu cen, které můžete vyhrát...včetně budov z předchozích eventů! Pokud jste některou z těch akcí prošvihli, nyní máte možnost zasoutěžit si se svými sousedy a získat některé z předmětů z předchozích speciálních událostí, můžete toho ale vyhrát mnohem více, i některé speciální letní předměty.

Letní kasíno bude ve hře od středy 14. sprna do středy 4. září.

Abyste mohli hrát v letním kasínu, budete potřebovat lístky, které vám Grava mileráda dá...pokud jí pomůžete splnit nějaké úkoly. Na konci úkolové linie na vás čeká speciální cena, ale pouze v případě, že se vám podaří splnit všechny Greviny výzvy!

Abyste se přesunuli do kasína klikněte na speciální panel kasína v levém horním rohu herní obrazovky:


Poté uvidíte obrazovku letního kasína, kolo s výhrami, ukazatel počtu zatočení kolem v sousedství, záznam proběhlých úkonů ve vašem sousedství, a několik tlačítek k zatočení kolem nebo jeho obnovení.


Točení kolem
Nejprve budete muset získat nějaké lístky. Greva Darn vám ráda nějaké dodá, výměnou za plnění letních úkolů. Pokud se nebudete moci dočkat dalšího lístku, můžete si zatočení koupit za diamanty.

Jedno zatočení stojí jeden lístek a hráč získá jednu cenu z kola. Hráč také může "obnovit kolo" což znamená, že se na kole objeví zcela nový set cen pro vaše sousedství.

Ceny
Ceny zobrazené na kole v letním kasínu jsou dostupné pro každého hráče ve vašem sousedství, každá cena je na začátku 4x dostupná (počet zbývajících cen můžete vidět na ukazateli kolem jednotlivých předmětů). Odměny jsou náhodné, ale nebojte, každý set bude obsahovat něco speciálního, co budou moci 4 šťastlivci vyhrát. Pokud, pro příklad, vyhrajete jednu nějakou cenu, ze 4 volných, je tato odebrána z kola a zbývají další 3. Tak se děje dokud nejsou vydány všechny ceny, poté je kolo automaticky obnoveno. Mimoto má ale každý hráč možnost kolo kdykoliv obnovit. Může to udělat kdokoliv z celého sousedství!

Jak již bylo zmíněno, můžete vyhrát starší předměty, jako například "Studánku přání" a "Cukrovinky". Také budete moci získat předměty ze speciálních kampaní jako například "Ocenění".

Vytočit si také budete moci avatary z předchozích speciálních akcí i některé nové, letní. Dokážete vytočit všechny?

Níže si můžete prohlédnout letní budovy, které jsme pro vás připravili - bez nich by to prostě nebylo ono:
Obnovení kola
Kolo můžete kdykoliv "obnovit" a nechat tak vygenerovat nový set odměn. Tato změna se projeví všem hráčům v sousedství. Kolo se také automaticky obnoví, pokud jsou z něj vybrány všechny ceny.

Sdílené odměny pro sousedství
Jako doplněk k odměnám jednotlivců, každé zatočení, nebo obnovení a zatočení, je započítáno do součtu 77 zatočení na vašem kole ve vašem sousedství. Jakmile vaše sousedství společně dosáhne 77 zatočení, každý jeden soused získá 20 medailí. Po 77 zatočeních je počítadlo vynulováno a počítání znovu začíná.

Přehled akcí v sousedství
Abyste měli přehled o tom, jak je vaše sousedství aktivní, kdo co vyhrál a kdo vím pomáhá získat medaile, je nalevo umístěn přehled akcí sousedství, kde můžete tyto informace zjistit.

Doufáme, že si letní kasíno užijete. Pobavit se o něm můžete zde.


Děkujeme vám za podporu Forge of Empires!

S pozdravem,
The Forge of Empires tým
</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://77.93.219.186/skrty/foe/changelog.css.php?post_id=28729">
 
Naposledy upraveno moderátorem: