Summer event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Příště až bude něco podobného, chtělo by to podrobnější návod. Tak, jako to bylo za mlada.

Proč se mám snažit vytočit pár zásob?
* Co z toho budu mít?
* Nějaké bodové tabulky?
* K čemu to vůbec je?
* Proč je to schované v sociálních skupinách?
* K čemu je forum? Nechat hráče tápat a odkazovat je na herní podporu?
 

DeletedUser5384

Host
Děkujeme za podnětný a rozsáhlý návrh,nicméně mi dovol na něj reagovat:)

Proč se mám snažit vytočit pár zásob? No,je to hra,což třeba pro dobrý pocit z dobrovolně vykonávané činnosti?

* Co z toho budu mít? Pouze to,co si vytočíš.

* Nějaké bodové tabulky? Není to bodovaná letní hra, stejně jako není bodovaná třeba tombola na tancovačce.

* K čemu to vůbec je? K čemu je jakákoli online hra?

* Proč je to schované v sociálních skupinách? To je otázka,na kterou znáš,stejně jako já odpověď. V sociální skupině je to proto,že nejde o oficiální seznam úkolů, (který mimochodem k dispozici není), jedná se o soukromou iniciativu vedoucího té sociální skupiny. Další důvod je ten,že se jedná o další nepřesné zadání (nikoliv poprvé). Pár úkolů chybí úplně,další jsou modifikovány. Největší botu vidím u označení úkolu č.20- Konec. Podle mého zjištění tento event 20. úkolem nekončí, já sám jsem již pár míst za.

* K čemu je forum? Nechat hráče tápat a odkazovat je na herní podporu? Fórum je pro vzájemnou interakci mezi hráči,primárně slouží k řešení "záseků" ve hře, není vinou moderátorů fóra,že se obrací i s věcmi,s kterými by měli kontaktovat support sami neprodleně.
 

DeletedUser3370

Host
1. Give 6 FPs
2. Gain 2000 coin and 2000 supply
3. Scout a province
4. Get 300 happiness and 100 people
5. Acquire a sector
6. Spend 10 FPs & Finish a 24-hour production four times
7. Finish a 5 minute production 10 times
8. Recruit 5 units and plunder 5 buildings or research a technology that unlocks a military building
9. Build 2 production buildings.
10. Acquire a sector without fighting
11. Finish a 1 hour production 6 times
12. Spend 15 FPs & Finish a 24-hour production four times.
13. Buy a forge point and spend 8 FPs
14. Motivate 15 buildings
15. Gain 20 goods (can be traded)
16. Research a technology
17. Finish a 4 hour production 5 times
18. Contribute 11 FPs to a GB or research a technology
19. Finish a 5 minute production 12 times & build 10 roads or streets
20. Infiltrate 3 sectors
21. Polish 15 buildings
22. Delete 4 units
23. Polish 25 buildings & build a cultural building
24. Have 4 units of any fast type & scout a province
25. Gather 3000 coin and gain control over a province
26. Motivate 15 buildings

Možná největší botu vidím v tom, že hlavní moderátor fora si to nedokáže ukočírovat a nemá už pod sebou lidi, co mu tuhle "špinavou" práci dělají (krom šmudlání bokem). Myslíš si, že když jsem dělal FAQ k posledním úkolům (Fortuna, Velikonoce), že jsem si to cucal z prstu? Trošku srdíčka pro to forum by to chtělo zas dát ( nic proti Tobě Bobbyc - pošli to prosím dál .. znáš ten zákon vzlínajícího exkrementu .. nemusí jen padat:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zdravím,
pokud vnímáš jakékoliv pochybení z mé strany, tak máš možnost podat stížnost.
V poslední době k nám přišlo hodně novinek a většina již byla zdokumentována.

P.S.: Úkolů je 28, nikoliv 26. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Šup s nima na forum :)

Proč mi pořád upravuješ příspěvky a děláš z nich něco úplně jiného ?? :mad: Schovávat se za editaci cizích názorů a trestání mě přijde dost slabošské.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Koukám, že jste ho zas odbanovali :D Forum už ani moc nesleduju (i díky Marihoodovi) ale připadá mi, že to tu akorát zapleveluje nesmyslama a útočí na moderátory. Ale k tématu. Myslím, že zas nemusí být ke všemu ve hře na foru napsáno vyčerpávající info. Však zábava je i v objevování a zkoumání, jak co udělat. Přijít s nejlepší taktikou, atd.

PS: Ty úkoly jsou tu stejnak trochu jinak, než byly na betě.
 

DeletedUser9363

Host
Ahoj,mám otázku..proč děláte třeba Advent když ceny které tam dáváte stejně nedostanu ikdyž je vyhraji,mluvím jen o svém případu.....Nikde jinde sem to nemohl napsat než jsem...zase se mi to stalo a není to poprvé,ale vím,že je to naposled..nebudu hrát Frostyho když to nemá smysl a vím,že nejsem jedinný komu se to stalo...
 

DeletedUser

Host
Jste si jist, že ceny, které vyhrajete, opravdu nedostanete? Díval jste se do inventáře?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru