Suroviny v pokladnici cechu - doba bronzová

RTV4

Psavec
  • Svět: Všude
  • Prohlížeč a verze: Nemá vliv
  • Popis chyby: V cechovní pokladnici jsou pozice pro suroviny z doby bronzové, které není možné do pokladnice nijak vložit.
  • Screenshoty:
  • 1623358271677.png
  • Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  • Popis chyby:
    Přes tlačítko "Daruj ze svého skladu" je možné vložit pouze věci od doby železné. 1623358690720.png
  • Jediný způsob, který mě napadl, že by šlo zboží vložit je, přes nějakou VB, pokud to nejde, tak jsou tyto políčka zbytečné, pokud to jde, tak se nezobrazí na mobilní verzi, protože tam to políčko není. (Nevyzkoušeno)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 
Naposledy upraveno:

Daniel V.

Psavec
  • Svět: Všude
  • Prohlížeč a verze: Nemá vliv
  • Popis chyby: V cechovní pokladnici jsou pozice pro suroviny z doby bronzové, které není možné do pokladnice nijak vložit.
  • Screenshoty:
  • Zobrazit přílohu uživatele 5063
  • Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  • Popis chyby:
    Přes tlačítko "Daruj ze svého skladu" je možné vložit pouze věci od doby železné. Zobrazit přílohu uživatele 5064
  • Jediný způsob, který mě napadl, že by šlo zboží vložit je, přes nějakou VB, pokud to nejde, tak jsou tyto políčka zbytečné, pokud to jde, tak se nezobrazí na mobilní verzi, protože tam to políčko není. (Nevyzkoušeno)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
Zboží z bronzu do pokladnice vložit nejde. Řekla bych že ty políčka tam jsou proto aby to bylo prostě stejný jako v invu nebo na trhu, Aby v tom nebyl zmatek že by to bylo o blok posunutý.
Ano ano @sabinabetty , @RTV4 není to chyba, je to schválně. Ale musím přiznat že v cechovní pokladnici by to zboží z bronzu nemuselo být vyobrazeno.
 
Nahoru