Svatyně inspirace

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem Serious Sam, 10. dub 2019.

1. Serious Sam

Serious Sam Turista

Registrace:
    10. dub 2019
    Ahoj,
    existuje ještě Svatyně inspirace? Pokud ano, jak ji získám a pokud ne, tak proč?

2. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Nooo existuje, ty ji v denních úkolech jako odměnu nepotkáváš?

petrpivoj za toto poděkoval.
  3. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Ano, svatyně inspirace existuje. To ale neznamená, že ji musí nasadit do každého eventu. ;)

4. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    hoj-časem poznáš,jakej je to šunt-buď aktivní a to místo využij lépe-nákrtesy se všude válejí a to omezení věkem je hoooodně omezující..

petrpivoj a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  5. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    dudasek: "šunt" je relativní pojem. Výroba korunek pro cech... pokud nechraješ v nějakém dobrém cechu, tak tě to asi zajímat moc nebude. Pro mě je třeba "šunt" svatyně znalostí, které aktuálně mažu z města za produkčně lepší budovy. Denní motivace které by jinak byly spotřebovány na ně tak můžu použít třeba pro svatyni inspirací a krůček po krůčku, den za dnem pomáhat s růstem cechovní úrovně a bonusů. Ale to je jen můj pohled na věc.

BTW...nákresy? Omezení věkem? Co tím myslíš?

6. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Svatyně inspirace nedává koruny, ale mince, a plánek dává při motivaci jednou za dva dny. A to plánek nejvýše z doby, ve které se nacházíš. To vše při rozměrech 3x3.
    Jako začátečník jsem jednu živil, když jsem čekal na chybějící plánky na Dia a na Cáchy. Dnes bych si hodně rozmýšlel, než bych nějakou postavil.

petrpivoj, Mrtvejmagor a LordFrunDor za toto poděkovali.
  7. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    aha! :D Takže je error na mojí straně a pletu si to se síní slávy... :D

WinJet, peepee77, petrpivoj a 2 dalších za toto poděkovali.