Svatyně znalosti

DeletedUser12887

Host
Nápad vytvořit vylepšení svatyně znalosti tak aby nemusela být motivovana.

Důvod někteří hráči mají tuto budovu rádi a neradi vidí, že motivovana není, z důvodu omezené listy přátel, tak aby třeba 100 svatyní namotivovano být mohlo.

Nápad tkví v tom, že než se takové budovy, kdysi velice podstatné zbavit přesunem do invu, by se udělalo vylepšení, které by dodalo třeba např. 3 až 4 svatynim sousedicim s takovou vylepšenou svatyní, funkce, motivano bez pomoci hráčů.
 

DeletedUser12887

Host
tak spíš zrušit motivace úplně a pak se možná ukáže, že potřeba pořád jsou :))

tenhle nápad byl teda odezva na nápad předchozí, zrušit svatyně znalostí jako nepotřebnou budovu v eventech všeho druhu a ještě má souvislost s omezením lišty přátel atd..
což už dneska taky tolik neřeším, protože tolik nehraji a tím pádem sám motivace nevracím a tím pádem je těžko očekávat od ostatních, nicméně všechno souvisí se vším, takže jak dopadne je mi upřímně jedno, ale podle mě je ta budova prakticky zbytečná, když stejně motivována není, což se nepozná zpočátku, kdy jsou svatyně dvě, tři, čtyři nebo pět, ale až jich bude třeba 15 nebo 20, pak už to poznat půjde, 15 eventů 15 budov z eventů, k tomu 15 svatyní atd.. už je potřeba motivací minimálně 30 a když se hraje třeba 5 nebo 6 let, je toho potřeba mnohem víc, kromě budov zbytečných

jinak chápu, že jde ve hře především o to získat hráče, kteří sypou do hry peníze, no milionářů zase tolik není, tak budou mít brzy velmi spokojenou hru, bez hráčů, kteří nemají na to, aby sypaly co event to statisíce do budov, které stačí motivovat pouze jednou denně a dají to samé, co třeba 10 svatyní

jinak vyměnit to klidně můžu taky, protože za těch x let už mám spousty všeho možnýho, ale k čemu teda ta svatyně je nadále jedna z nejdražších budov to vážně nechápu, podle toho jak se k ní chová inno nebo kdo to má na starosti je to šunt podřadná budova zbytečná, motivace tam jdou jako poslední, když už nějaké, je to budova, která celkově i pro vývojáře ztratila dávno smysl a je k ničemu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Má efektivitu 0,25 FP na políčko, což je v současnosti už jenom takový průměr + tím, že je malá, je potřeba na ně hodně motivací.
Já bych je spíš teda v eventech zrušil jako jednu z hlavních odměn. A možná ani to ne, někteří mladší hráči je postaví a my je už můžeme prodat u starožitníka.
 

DeletedUser12887

Host
jo to můžeme to je fakt, ale pro hráče Mars bych dal zákaz tu budovu ještě někdy získat, ať tam dají radši antirenovační sadu za 2 svatyně co prodám rovnou to a budu zase spokojený a místo svatyně, kterých mám desítky nebo někdo možná stovky a už jí tam nechtějí taky jako náhradu antirenovační sadu

nebo místo jedný svatyně dostat v eventu třeba v éře Marsu 20 hromadných motivačních sad, to by tak nějak vyšlo do dalšího eventu a mohl bych si vybrat, buď odměna svatyně k ničemu nebo 20 dní přežít i bez motivace a ještě tu budovu úplně nezlikvidovat a nezatratit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
před 2 roky by to byl super nápad (po roce by to zavedli do hry a ted by to rok fungovalo) ale ted si myslim že to už nemá cenu.
jak již bylo zmíněno, svatyně má tak ,,malou" účinnost z hlediska produkce FB že nemá cenu stavět další a stávající pomalu ustupují novým eventovým budovám, doby kdy měli hráči 50-100 svatyní už jsou za námi, pomalu nastává čas kdy všechny svatyně budou mít jen jedno využití - u obchodníka
 

Alesio84

Nováček
Svatyne znalosti je pro me docasna budova, kterou tam mam pro zaplneni mista, aby neco davalo dalsi body, ale jinak je k nicemu, dava 1 bod na 4 pole, prilis zabrane plochy a maly prisun bodu
 

d arvit

Odborník
záleží jak se bude dát to vylepšení získat a případně za kolik bude u vetešníka, každopádně pár svatyň v invu to jistí, no stres :cool:
 
Nahoru