Svatyně...

dudasek

Znalec
při přechodu do další doby se svatyně skoro nevyplatí(pár mincí-fp dávají stejně) renovovat a zůstávají ve starém věku..

šlo by zařídit jejich automatický upgrade stejně jako je to u studánek a věží vítězství?

nápad jsem hledal-nenašel


díky za reakce/!
 

dudasek

Znalec
chci je renovovat hlavně pro lidi s dynamikou jakous takous šancí na získání plánků...chudinky svatyně jsou už trochu zastaralé-zase by jim to pomohlo trochu si polepšit

výpočtem do žebříčku jsem se zabýval..krom dalších 0 je to o ničem

někdo renovačkam plýtvá i na svatyně,někdo asi neví,na co jsou(mám kamaráda z oceánu,který má výrobny z pokroku...atd)
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Problém je že doba budovy vnáší do rovnice pro výpočet bodů v žebříčku vysoký koeficient
šířka*délka* faktor typu budovy * faktor doby budovy
a tak zatímco svatyně ve virtuálu přináší do žebříčku 32.000 bodů, tak v marsovce rovných 40.000 a to mluvíme jen o rozdílu jedné doby.

Představme si že máme hráče který má ve městě 80 svatyní znalostí z raného středověku. 1 mu dává 80 bodů do žebříčku, celkem tedy 6.400. Jejich renovací se nikdy nezabýval, protože mince nepotřebuje a populaci už vůbec ne. Obojí stejně produkují svatyně jen v zanedbatelném množství. Při zavedení tvého nápadu by se mu všechny svatyně přesunuly do marsovky ve které aktuálně je a on by najednou místo 6.400 bodů za ně měl 3.200.000 bodů. Tedy skokový nárůst o 3.193.600 bodů bez toho že by hnul prstem.
Ano, výpovědní hodnota žebříčku TOP je na nule, ale to neznamená že by se mi tohle mělo líbit. Nelíbí!:mad:

Druhý důvod je čistě egocentrický. Proč někdo kdo nikdy neplýtval renovačkami na svatyně by měl najednou mít to samé co já, který renovačky na svatyně plýtval. Dostanu snad nějakou kompenzaci? Asi ne že... takže nelíbí!:mad:
 

Dědeq

Znalec
Tak v tom případě by se musely ty body u svatyně snížit
To by znamenalo vyjmutí svatyní z globálního systému bodování budov. Proč? Aby lidi s dynamikou měli lepší zboží?

PROTI

Získávání renovaček je pro někoho hračka a bere je jako odpad, pro někoho jsou vzácnost, a jejich použití pečlivě zvažuje a plánuje. Nápad považuji za zcela zbytné vylepšení situace omezené množiny hráčů.
 

dudasek

Znalec
je to jen nápad-chápu ty body,i když za top 10 skutečně nezískáte ani prestiž u ostatních hráčů,nebo slevy....studánky,fontány a věže vítězství také přináší nějaké body-hodnota se nemění :(
chápu,že dynamika je pomalá,ale pomáhá s motivacemi a kdo rád nemotivované svatyně?
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Ověřil, rozklikni a uvidíš...
No to jsem udělal, přeci tě nebudu grilovat, aniž bych ti kliknul na odkaz :) Jenomže buď jsem slepej, nebo nevidím, příděl bodů do žebříčku tam nemůžu najít.
Díval jsem se na EN wiki, tam jsem to taky nenašel, ale neměl jsem čas, takže jsem to nejspíš přehlédl.
 

Mrtvejmagor

Veterán
No to jsem udělal, přeci tě nebudu grilovat, aniž bych ti kliknul na odkaz :) Jenomže buď jsem slepej, nebo nevidím, příděl bodů do žebříčku tam nemůžu najít.
Díval jsem se na EN wiki, tam jsem to taky nenašel, ale neměl jsem čas, takže jsem to nejspíš přehlédl.
rank.png
a tahle ikona ti nic neříká?? to je ikona pro body do žebříčku tak se koukni ještě jednou na Studánku nebo na Věž ;)
 
Nahoru