Systém "to se mi líbí"

Současný stav: Po kliknutí na jakýkoliv příspěvek ve zprávách je možnost "kopírovat a vložit" a "odpovědět"
Nápad: Přidat možnosti jednoho až třech smajlíků (podle složitosti), kteří by se zobrazily u příspěvku(nejspíš pravý dolní roh příspěvku)aby nezakrývali text. Ideálně i kdyby šlo na smajlíka kliknout a podívat se kdo ho dal(není nutnost). Prakticky jako na jakékoliv sociální síti.
Využití:
1.využití na různé ankety příklad:
Chceme přijmout do cechu hráče xxxxxx?
:)ano
:mad:ne
:eek:nevím/je mi to jedno
2.koordinace CB ve vlákně příklad:
Kdo bude na CB v noci?
:)budu
:mad:nebudu
:eek:nevím/možná
D3X urgentní ale jen jeden obleh - kolik zvládnete bojů?
:)5-10
:mad:10-20
:eek:20 a víc

Hráči by jistě našli plno dalších využití. Jde jen o vložení možnosti smailíků. Co který znamená si může každý cech určit v názvu vlákna, či přímo ve vlákně.

Výhody vidím hlavně v tom, že když dám do vlákna tři různé ankety/otázky nemusí nikdo pak počítat a rolovat vláknem kdo co odpověděl ale stačí se podívat na smajlíky a tím ubyde spam. Tak stejně i v koordinaci CB(výše) apod.

Možná bych v nastavení zpráv(vlákna) dal možnost- lze použít/nelze použít, at nemáme ve všech vláknech smailíky, když nejsou potřeba a máme je jen ve vybraných vláknech.

Nápad 2.
Pokud se nelíbí smajlíci tak to lze vyřešit i jiným způsobem.
Např. Aby šlo vytvořit "anketové" vlákno. Kde lze vkládat normálním způsobem jenom otázky/ankety, ale odpovědi by viditelné nebyli. (U tlačítka odeslat zprávu by bylo možnost kliknout na tlačítko vložit otázku/anketu. Pak by šlo do vlákna normálně psát za učel vložení otázky.

Odpovědi na otázky by se dělali způsobem, že bychom klikli na otázku - dali "odpovědět" napsali odpověd, ale odpověd by se nezobrazila normálně ve vláknu. Jako je to teď (ted funguje jako citace) Ale odpověd by jsme si mohli prohlédnout po kliknutí na otázku/anketu kde by bylo možné zvolit tlačítko (zobrazit odpovědi. Odpovědi by se ukázali a pak by je bylo možné dalším tlačítkem skrýt. Snad je to k pochopení.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:
Já smajlíkořeči nerozumět. Proto já PROTI být.

Pokud se nelíbí smajlíci tak to lze vyřešit i jiným způsobem.
Např. Aby šlo vytvořit "anketové" vlákno. Kde lze vkládat normálním způsobem jenom otázky/ankety, ale odpovědi by viditelné nebyli. (U tlačítka odeslat zprávu by bylo možnost kliknout na tlačítko vložit otázku/anketu. Pak by šlo do vlákna normálně psát za učel vložení otázky.

Odpovědi na otázky by se dělali způsobem, že bychom klikli na otázku - dali "odpovědět" napsali odpověd, ale odpověd by se nezobrazila normálně ve vláknu. Jako je to teď (ted funguje jako citace) Ale odpověd by jsme si mohli prohlédnout po kliknutí na otázku/anketu kde by bylo možné zvolit tlačítko (zobrazit odpovědi. Odpovědi by se ukázali a pak by je bylo možné dalším tlačítkem skrýt. Snad je to k pochopení

přidal jsem ho jako Nápad 2
 
Naposledy upraveno:


A z čeho pramení tvůj nesouhlas, proč myslíš že je k ničemu?

K ničemu je pouze to co se nepoužívá. Na to jak odstranit spam a zjednodušit zprávy čeká snad každý a jiný způsob mě nenapadá.

Zajímavé, že vyběhl nápad prakticky totožný ale stejně píšeš, že to duplicitní není. Jestli máte problém se smailíkama tak je jednodušší dát do nastavení zpráv aby to někde fungovalo a někde ne.
 
Nahoru