Tah navíc v expe - nákup z krčmy

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem DannaPl, 7. čvc 2019.

1. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    9-10 možností tam bylo vždycky co pamatuju

petrpivoj za toto poděkoval.
  2. d arvit

d arvit Psavec

Registrace:
    6. úno 2016
    10 možností bylo jen na finálnim boji na pekle, ted je 10 možností na finálnim lvl 3 a na min. skoro na půlce pekla - zbytek je 9...

3. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    aha, myslel jsem, že se bavíme o pekle. předchozí levly jsem nevyjednával léta, takže nevím

4. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    sice se mnou souhlasit nebudete, ale nejlepší je nevyjednávat nebo minimálně a pak už se to dá nějak projít a taky se bavím o pekle, možná tak střety 44-48 a 49-64, jenže i ty jdou projít bojem nějakým způsobem, takže spíš chybou je se nenaučit používat jednotky už ve chvíli, kdy nejsou ty střety tak obtížné a pak žádný pokusy z krčmy potřeba prakticky nejsou

jinak vyjednávání jako takové beru osobně spíš jako náhodu v těch složitějších kombinacích je těch variant poměrně dost, aby se to dalo trefit přesně a jak tu nakonec někdo psal taky, mít tam pokusů tolik, že to půjde vyjednat samo, pak není potřeba ani dělat složité vyjednávaní a může se to rovnou odfajfkovat, asi jako kdyby člověk dostal rovnou vyluštěnou křížovku

Naposledy upraveno: 3. srp 2019
  5. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    1-3 jedu silou na automat s minimální ztrátou 1-2 vojcly-přitom jako odměny napadá pindíků víc..čtyřka mi bez bonusu(krčma) už začíná zvyšovat ztráty a osobně si rád procvičím mozek a vyjednávám.
    pokusů ,medailí i zboží je dost...a když mě to občas nejde,nechám to na další den,nebo vytáhnu opět vojáky a jdu masakrovat :mad:

petrpivoj za toto poděkoval.
  6. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    já si radši procvičuju mozek tím jaký použít jednotky, ale je to věc názoru, aby pokud možno vyhráli a co nejméně ublížili

7. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Deset pokusů na vyjednávání na pekle na každém čtvrtém boji je co pamatuji (cca 2 roky). Jestli to víc zahustili a dali 10 tam, kde dřív bylo jen 9, to si neuvědomuji, ale nevylučuji.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  8. Drak123456789

Drak123456789 Turista

Registrace:
    12. srp 2019
    Přesně. Je dost času udělat 4 kola za týden. A pokud je dost surovin a nezáleží na tempu, tak je lepší znova a lépe, či s větším štěstím. A za diamanty koupit pokusy ve chvíli, kdy je potřeba mít expedici rychle hotovou a pokusy za medaile jsou až moc dráhé.

Co se týče vylučovací metody, dost často se stane, že mě chybí 3 domorodci, zbývá 5 surovin, ale z těch 5 už o 2 vím, kde budou. Do konce vyjednávání zbývají 2 pokusy. Takže nejdříve nabídnu zbylé 3 suroviny, ze kterých je 1 správně a tím zjistím, která z nich to je a zároveň se dozvím, co kam dát v posledním tahu.

dudasek za toto poděkoval.
  9. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    Expedice jde dohrat bojem az do konce a az na par boju cca 2 az 3 jedu automatem.jde to takze nez resit vyjednavani poreste utok :) usetrite surky a dia

10. Monkeyskunk01

Monkeyskunk01 Komentátor

Registrace:
    4. čer 2018
    Co pamatuju, tak poslední střet 3. levelu byl také vždy z 10. možností, ale možná se pletu. Já jedu 1-3 bojem a 4. vyjednávám. A pro ty co si honí triko, že to dávají bojem celé ezy, záleží poměrně hodně na době v jaké jste a samozřejmě na bonusech, velkolepkách a skladbě armády. Pokud si ve vysoké době a máš nízké bonusy bez Krakena a AO, tak ti sebelepší složení armády nepomůže, protože je to nemožné (matematika). Naopak třeba v současnosti ti stačí nižší bonusy než v předchozích dvou dobách, na dobytí pekla. Takže s radama "jeďte bojem, ušetříte surky" bych byl opatrný, né každý je ve stejné situaci jako vy. Já to peklo bojem i dám, ale s takovýma ztrátama, že je pro mě výhodnější to vyjednat. A koneckonců, jiné využití zboží nemám (něco málo na výzkum vždycky).

LordFrunDor za toto poděkoval.
  11. dwarf2m

dwarf2m Nováček

Registrace:
    7. lis 2015
    Jde to bojem bude te to stat jednotky ale jen nez prijdes na to ze se ty armady nemeni takze jak je jednou porazis mas vyhrano i priste.Ale samozrejme ze arkticka na dobre urovni se hodi a dobry utok taky.Ale kazdy ma moznost zustat v jedne dobe a nahrabat si nez popojde dal a pokud nekdo chvata tak pak bude trpet.Takze to neni o honeni trika ale o honeni utoku a obrany a zvysovani vb a na tom je postavena vlastne cela hra na vylepsovani.