Tah navíc z krčmy do cechovních bitev.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13660
  • Vytvořeno

sir mcbacon

Komentátor
Pro - chápu ty hráče, kteří říkají, že jsou to cechovní BITVY, ale když není tolik obléhacích táborů, je to první den cb a vy bojujete o vítězství (navíc v diamantove lize), tak potřebujete dát hodně bodů. A já fakt nemám na to dát navýšení 2980%. Prostě musím vyjednávat, a když je to v tomto případě za 24 surek najednou, tak fakt nechci kvůli jednomu pokusu o tolik surek přijít.
 
Naposledy upraveno:

Ripley

Komentátor
Proti, jsou to cechovní bitvy. A za každé vyjednávání jsou dva body, takže je to už teď zvýhodněné.
 

dudasek

Znalec
opakuji Proti:vyjednávat 10/12?-nebo 5/6 zboží je rozdíl.!
...můžete to včas vzdát,když si nevěříte,nebo si cálněte diošky...jsou to CB=cechovní boje,tak si taky zabojujte...
 
PRO PRO PRO PRO
s***e mne jak mne uteče o jednu surovinu vyjednávání, stane se to tak 3x, ztratím dvě pr**le surek a potom nemam skoro žádný.. takže Ano přidat
 

dudasek

Znalec
PRO PRO PRO PRO
s***e mne jak mne uteče o jednu surovinu vyjednávání, stane se to tak 3x, ztratím dvě pr**le surek a potom nemam skoro žádný.. takže Ano přidat
když nemáš surky,tak bojuj!
...a stejně i kdyby Vás bylo milion oni to nepřidají a za stříbrné už vůbec...víte o kolik by přišli diamantů??!!!
 

Tomas 0482

Psavec
Pro

Když vyjednávám, chci mít větší jistotu, že to dám, protože příjem surovin není tak velký jako vojáků (myšleno že suroviny ubývají mnohem rychleji a udělám mnohem méně bodů). Pokud jedu každý den jen vyjednávání, tak můj příjem stačí tak na oslabení 20, což je 5 kusů najednou, ale pokud jen bojuji, tak neni problém udělat těch bojů klidně třikrát víc (můj útok je jen 240%), ze začátku na automat je to i rychlejší než vyjednávání.

To bojování je zde výhodnější a to nemluvím o odměnách, které padají náhodně a při bojích tím hráč mnohem víc vydělá. K bojům pak stačí mít vylevlený alcatraz, ale na suroviny potřebujete mnohem víc velkolepých budov a od moderny dál už ani ty nepomůžou. Proto bych uvítal tah navíc a zbytečně neztrácel suroviny, protože není problém jedno vyjednávání se 6 surovinama opakovat 5x, když člověk nemá štěstí. Už se mi taky kolikrát stalo, že jsem opakoval i vyjednávání se čtyřmi kusy, protože i po druhém pokusu mi zbývali všechny 4 suroviny a 4 lidi a nevím jak ostatní, ale jen málokdy tipnu surovinu správně, když to nemá řešení a musím tipovat. To je další věc, když je šance 50 na 50, tak to mám z 95% špatně, statistiku jsem sice měl naposledy před dvěma lety, ale pochybuju, že se od té doby změnila a vím že určitě nejsem jediný, kdo to tak má. Takže ten tah navíc by byl velmi užitečný.

Ámen :)
 
Ahoj, začali cechovní bitvy a i zde se dá vyjednávat, nicméně nefunguje tah navíc z krčmy.
Psal jsem na podporu, protože jsem si myslel, že se jedná o chybu, není důvod, proč by tah navíc neměl fungovat i zde. Bylo mi odpovězeno, že se o chybu nejedná, ale že je to dobrý nápad, který zde mám uvést a pokud získá větší podporu od hráčů, můžeme se tahu navíc dočkat i v cechovních bitvách. :)
Takže, kdo chce tah navíc, podpořte tento nápad! ;-)
Díky a hezkou hru.
Ahoj, můj názor je, že cechovni bitvy pohřbily cechovni expedice. Přeji pěknou hru.
 

dudasek

Znalec
CE si cestu prosekám a co potom se zbožím?trochu si provětrat logiku..někdy fakt potřebuji 5 pokusů,ale kdyby mi to dali za pár surek asi by mě to ani nebavilo...

edit:nevím,co vám vadí--teď jsem vyjednával 10-24 a spousta pokusů tam byla na 4-5 druhů....to už byla ta první desítka z 6-8mi těžší...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16624

Host
Byl bych PRO, kdyby se uspech snizil na 1, namisto aktualnich 2. Kazda vyhrana bitva pridava 1 bod, zatimco vyjednavani 2.
 
Nahoru